Ayşe Özyılmazel-Ali Taran Çifti Boşanıyor!

Ayşe Özyılmazel-Ali Taran Çifti Boşanıyor! Galeri

Geçtiğimiz yıl temmuz ayında sürpriz bir kararla evlenen Ayşe Özyılmazel-Ali Taran çifti yine sürpriz bir şekilde boşanma kararı aldı. Evliliklerinde henüz 1 yılı dolduramayan çift, 'anlaşamadıkları' gerekçesiyle uzlaşarak ayrılma kararı aldı. Üç haftadır ayrı yaşayan çiftini yakın dostları ve aileleri bir araya getirmeye çalıştıysa da başarılı olamadı ve evlilikleri de olaylı gerçekleşen Ayşe Özyılmazel-Ali Taran çifti , boşanmanın eşiğinden dönemedi. Ayşe Özyılmazel avukatı Hasan Demirel aracılığıyla Bakırköy Aile Mahkemesi’ne başvurarak boşanma davasını açtı. Ayşe Özyılmazel'in avukatının mahmekeye sunduğu dilekçede, boşanmanın nedeni olarak '”şiddetli geçimsizlik' gösterildi. Dilekçede çiftin evliliklerinin başında çok iyi anlaştıkları ancak zamanla anlaşamayarak aralarında şiddetli geçimsizliğinin başladığı berlirtildi. Anlaşmalı olarak boşanacak olan Ayşe Özyılmazel'ınTaran’dan herhangi bir maddi ve manevi talepte bulunmadığı da gelen haberler arasında. 

“Kalbimle çıktığım yolun sonuna aklımla geldim!”


Çiftin yakınları üzüntülerini dile getirirken, Ayşe Özyılmazel “ Bu konuyla ilgili tek söyleyeceğim şu: Kalbimle çıktığım yolun sonuna aklımla geldim. Bu kararın her ikimiz için de hayırlı olmasını diliyorum” diye kısa bir açıklama yaptı. Çiftin ayrıllık nedenlerinden birisinin de, Ali Taran'ın Ayşe Özyılmazel'in sosyal hayatına ayak uyduramadığı olduğu söylendi.

Olaylı Evlilik

Olaylı Evlilik

Ali Taran'ın, kanser olan eşinden ayrılarak Ayşe Özyılmazel ile ani bir kararla evlenmesi, magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. Çiftin aralarındaki yaş farkı ve Ali Taran'ın etik bulunmayan davranışı , hem halk hem de magazin dünyası tarafından oldukça tartışılmıştı. Ayşe Özyılmazel'in bu evliliği gündeme gelmek için yaptığı konuşulmuş; Ali Taran'ın da kanserle savaşan eşini yarı yolda bırakarak ihanet ettiği öne sürülmüştü. Bir süre çok konuşulan çiftin evliliğinin bitmesine Ayşe Özyılmazel'in babası Neco da “ Benim bir şeyden haberim yok, sizlerden duyuyorum. Bu ayrılık konusundan bitarafım. “ diyerek tarafsızlığını gösterdi. Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran'ın evliliklerinin uzun sürmeyeceğini iddia edenler haklı çıktı ve çift evliliklerinde olduğu gibi yine ani bir kararla boşanma kararı aldı.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları