Pembe Maske İşe Yarıyor Mu?

Pembe Maske İşe Yarıyor Mu? GaleriTuba Büyüküstün de güzelliğini Pembe Maske'ye borçlu.


Pembe Maske şu sıralar bütün kadınların dilinde. Kadınların biraya geldiği bütün ortamlarda ''ay sen denedim mi?'', ''gerçekten işe yarıyor mu acaba?'' , ''ben evde uyguladım, çok memnun kaldım'', ''Öyle geçer bir zamanki'nin Berrin'i de kullanmış, işe yaramış'' gibi muhabbetleri sık sık duymak mümkün. Herkes merak ediyor bu pembe maskenin sırrını, özellikle Tuba Büyüküstün ve Zuhal Olcay gibi ünlülerin de bu mucizevi maskeyi kullanıldığı ortaya çıktığından beri. Pembe Maskeyi indirimli fiyatlarla satın almak için şuraya bir bakın.

Pembe Maske nedir, nasıl uygulanır?

Son zamanların en popüler cilt yenileme ürünü olan pembe maske yüzdeki kırışıklıklar, sivilce ve sivilcelerin yol açtığı deformasyonları gidermede kullanılan kil içerikli bir yüz maskesi. Pembe Maske ayrıca selülit tedavisinde vücut maskesi olarak da kullanılıyor. Maskenin özelliği lekelenen ve yıpranan cildi yeniden sağlıklı duruma getirmesi. Beş haftalık kür halinde uygulanan yöntem yüz cildindeki su, vitamin ve kolejen eksikliğini tamamlayarak cildi tazeliyor.
Bio Molekül içerikli pembe maske hamur biçiminde tüm yüz ve boyuna sürülüyor. Maskenin ısısı uygulandıktan sonra keniliğinden 42 dereceye yükselip ardından 0 dereceye düşüyor.
Pembe maskenin ısınma ve soğuma işlemi sırasında vitamin - kolajen – Elastin gibi aktif maddeler cilde iyice nüfuz ediyor. 30 dakikalık bu uygulamadan sonra cilt hücreleri canlanıyor ve cilt fonksiyonları düzenleniyor.

Pembe maskeyi kimler kullanabilir?

Sık makyaj ve düzensiz beslenmeden dolayı ciltlerinde yağlanma ve sivilce gibi problemlerle karşılaşan genç ciltler, cildi hızlı şekilde dengeye kavuşturduğu için Pembe Maskeyi tercih edebilirler. Genç ciltler için özel olarak hazırlanan Pembe Maske içeriğinde A, C vitamin kompleksleri, yoğun nem deposu olan Q10 ağırlıktadır. Bu vitaminler sayesinde yağ salgılaması dengelenir ve sivilce oluşumu azalır.Orta yaş grubunda olan kişiler, yorgun olan ciltlerine kişinin cilt tipine özel hazırlandığı ve doğal olduğu için pembe maskeyle tazelenerek genç görünümüne kavuşuyorlar.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları