H&M 2012 İlkabahar Yaz Koleksiyonu

H&M 2012 İlkabahar Yaz Koleksiyonu Galeri

Alternatif modanın en iyi markalarından biri olan H&M 2012 İlkabahar Yaz Koleksiyonu'nda da yine renkli ve zengin içeriği ile göz kamaştırıyor. Bu sezon sade ve ferah bir stilden yana olan H&M 2012 İlkabahar Yaz Koleksiyonu'nda, hemen her ortamda şıklığınızı tamamlayacak ürünleri bulmanız mümkün. Pastel ve soft renklerle bezenmiş H&M 2012 İlkabahar Yaz Koleksiyonu, romantik esintileri çağrıştıran minimalist dokunuşları ile de bu sezona damgasını vuracak. Sade ve ferah bir tarzın hakim olduğu koleksiyonda, birbirinden güzel parçalar kendi tarzınızıu yaratacak kombinleriniz için sizleri bekliyor.

Gökkuşağı Renkler! Ferah Bir Yaz!

Gökkuşağı Renkler! Ferah Bir Yaz!

Bu sezon her yerde görmeye alıştığımız pastel ve neon renkler H&M 2012 İlkabahar Yaz Koleksiyonu'nda kendilerine geniş bir edinmiş. Turuncu, kayısı rengi, limon sarısı, mint yeşili, pudra pembesi gibi renklerin halim olduğu renk skalası, araya karışan neon renklerle de kendini gösteriyor. Sadeliğin yanı sıra cesaretli modaseverler için birbirinden çarpıcı renklerin de kullanıldığı koleksiyon, her zevke hitap eden parçaları ile oldukça dikkat çekiyor. Bu sezonun en moda renklerinden biri olan beyaz da, H&M 2012 İlkabahar Yaz Koleksiyonu'nda geniş yer alan ceket pantolon takımları ve gömleklerde sıkça karşımıza çıkıyor. Farklı renklerin özgürce bir arada kullanıldığı 2012 İlkabahar Yaz Sezonu'nda, siz de dilediğiniz tonları bir araya getirerek kendi alternatif stilinizi oluşturabilirsiniz.
H&M 2012 İlkabahar Yaz Koleksiyonu'nda, bahar ve yaza özel yeni kumaşlarla halihazırda bulunan H&M stiline yeni bir form kazandırılmış. Yumuşak dokunuşlarla sadeleştirilmiş hacimli kesimlerin hakim olduğu H&M 2012 İlkabahar Yaz Koleksiyonu'nda, geniş paça pantolonlar, uçuşan elbiseler, ince örgü kıyafetler, delikli işlemeler ve pililerle romantik bir hava sizleri bekliyor. Ayrıca bu sezonnun öne çıkan trendlerinden biri olan Japon etkisini de ipekli tuniklerde ve drape ceketlerde yer alan işlemeler ile H&M koleksiyonlarında hissediyoruz.


Yumuşak Dokunuşlar

Yumuşak Dokunuşlar

Yumuşak ve sade bir tarzın hakim olduğu H&M 2012 İlkabahar Yaz Koleksiyonu'nda, farklılık yaratmak istediğinizde neon renklre yardımınıza koşuyor. Çanta, kemer, fular gibi aksesuarlarda kendini hissettiren neon renkler ile tarzınıza alternatif dokunuşlar yapabilirsiniz. Bu sezon heryerde gördüğümüz doğal meyve renklerini taşıyan pamuklu, jarse, ipek ve ketenden tasarlanmış parçalar sizlere sıcak aylara özel ferah kombinler sunuyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Pastel
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Giyim ›