Ve Demet Akalın Evlendi!

Ve Demet Akalın Evlendi! Galeri

6 aydır birlikte olan ve aşklarını hiç gizlemeyen Demet Akalın - Okan Kurt çifti, Çırağan Sarayı'nda yapılan görkemli düğünle nihayet dünya evine girdi. Bir süredir beklenen evlilik, İstanbul Ortaköy'de bulunan, İstanbul'un en gözde otellerinden Çırağan Sarayı'nda gerçekleşirken, davetliler çok sınırlı tutuldu. Toplam 50 kişinin katıldığı düğünde Demet Akalın'ın şahitliğini Seda Sayan yaptı. Bir süredir merakla beklenen düğünün ardından, Demek Akalın evlendiği için hayranlarının çok mutlu olduğu da bir gerçek.

Kanser Söylentilerinin Ardından Gelen Mutluluk

Kanser Söylentilerinin Ardından Gelen Mutluluk


Bundan önce, 19 Mart 2012 tarihinde kanser olduğuna ilişkin söylentilerle magazin gündemine bomba gibi düşen Demet Akalın, hemen ardından, ünlü sanatçının doktoru Dr. Gloabi tarafından yapılan basın açıklamasında yaptığı incelemelerin ardından kitlelerin kanserle ilişkisi olmadığını, ancak strese bağlı kitleler olduğunu söylemişti. Demet Akalın ise: "Doktor beyin daha sonuçları bana söylemeden, gazetelere söylemesi hiç hoş olmamış!“ yorumunda bulunmuştu. Bu üzücü olayın ardından gelen acele evlilik kararı ve düğün hem Demet Akalın'a hem de hayranlarına moral kaynağı oldu. Düğünde çok mutlu görünen güzel sanatçı, 6 ay da olsa bu kısa sürede Okan Kurt ile olan aşkını belgelemiş oldu.


Çok Özel Düğünden Ayrıntılar


Demet Akalın'ın bu düğün ile birlikte toplam üç kez dünya evine girmiş oldu. Önceki iki evliliği boşanma ile biten ünlü sanatçının hayranları, bu sefer ömür boyu sürecek bir mutluluk beklentisindeler. Ancak 6 ay gibi kısa süreden sonra evlenen Demet Akalın - Okan Kurt çifti hakkına „acaba çok mu erken?“ soruları da akıllardan çıkmıyor. Bu merak konusu sorular bir yana dursun, Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen düğün gerçekten görülmeye değerdi. Sadece 50 kişinin davetli olduğu küçük ama görkenli düğünde Seda Sayan, Demet Akalın'ın şahitliğini yaparken, Okan Kurt'un şahitliğini ise Murathan Özer gerçekleştirdi. 50 kişilik davetlinin arasında çiftin ailelerinin yanı sıra, Hande Yener, Seren Serengil, Alişan, Tuğba Özerk ve Ece Erken de göze çarpan ünlü simalar arasındaydı. Demet Akalın'ın sağ ayakkabısının altına Lerzan Mutlu, sol ayakkabısının altına ise Alişan isimlerini yazdırdı. Alişan, Akalın'a beşi bir yerde taktı. Çift imza attıktan sonra beyaz güvercinler salındı. Demet Akalın düğünde çekilen fotoğrafların medyaya servis edilmemesi talimatında bulundu. Düğünün ardından ise, kendi şahsi hesabından düğün fotoğraflarını hayranları ve sevdikleriyle paylaşan ünlü sanatçı, „Sonunda evet dedirttim!“ yorumu ile takipçilerini güldürdü.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları