Ata Demirer & Özge Borak Çifti Evlendi!

Ata Demirer & Özge Borak Çifti Evlendi! Galeri

Ünlü komedyen Ata Demirer, 1,5 yıldır beraber olduğu oyuncu sevgilisi Özge Borak ile dün akşam Kuruçeşme Suada'da yapılan görkemli bir törenle dünya evine girdi. Eyvah Eyvah filminin setinde tanışan sempatik çift, mutlu süren beraberliklerini evlilikle taçlandırarak muhteşem bir düğün yaptı. Yaklaşık 500 kişinin katıldığı düğün töreninde, Ata Demirer&Özge Borak çiftini, sanat camiası da yalnız bırakmadı. Yılmaz Erdoğan, Belçin Bilgim, Hande Soral, Haldun Dormen, Demet Akbağ, Suat Suna, Şahan Gökbakar gibi isimler, düğünde çift ile beraber eğlenen ünlüler arasındaydı. Özge Borak, Dilek Hanif'in 1,5 ayda tasarladığı, üzerinde inci ve kristal taşlarla süslemelerin bulunduğu zarif gelinliği ile dikkat çekerken; Ata Demirer de siyah smokini içinde oldukça heyecanlı görünüyordu.

Nikah Memuru Aynı!

Nikah Memuru Aynı!

Komedyenlerin ard arda evlenmesi magazin dünyasında çok konuşulurken, Ata Demirer ile de bu tamamlanmış oldu. Ünlü komedyenler arasında tek bekar kalan Beyazıt Öztürk düğüne katılamasa da çiçek göndererek çifte mutluluk dileklerini sundu. Mart ayında manken Ahu Yağtu ile hayatını birleştiren Cem Yılmaz düğün davetlileri arasında olmasa da, yaşanılan bir tesadüf çok dikkat çekti. Cem Yılmaz& Ahu Yağtu çiftini evlendiren nikah memuru Saffet Karahasanoğlu, bir diğer ünlü komedyen Ata Demirer'e de imza attıran isim oldu! 

Fasulye!

Davetlilerin oldukça keyifli zaman geçirdiği düğünde müzikleri Serkan Çağrı ve orkestrası üstlenirken Suzan Kardeş sahneye çıkarak çift için şarkılar seslendirdi. Şüphesiz ki düğünün en keyifli anı Ata Demirer'in sahneye çıkarak, Eyvah Eyvah filmi ile ünlenen 'Fasulye' şarkısını seslendirmesiydi. Ata Demierer şarkısını seslendirirken, taze gelin Özge Borak'ın da göbek atması davetlilieri coşturdu. Eyvah Eyvah filmlerinin çekimi sırasında tanışan Ata Demirer&Özge Borak çifti, hem filmdeki uyumlu performansları hem de film sonrasındaki sempatik tavırları ile sanat camiasının ilgi odağı olmuştu. Magazin basını ve halk tarafından da birbirlerine oldukça yakıştırılan çift, oldukça eğlenceli geçen düğünleri ile de akıllara kazındı. Bizim de çok yakıştırdığımız Ata Demirer&Öze Borak çiftine uzun yıllar sürecek mutluluklar dileriz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları