Red Hot Chili Peppers Türkiye'ye Geliyor!

Red Hot Chili Peppers Türkiye'ye Geliyor! Galeri

Tarihteki en başarılı rock gruplarından biri olan Red Hot Chili Peppers, 60 şehri kapsayan dünya turnesi kapsamında İstanbul'da da müzikseverlerle buluşuyor. 8 Eylül Cumartesi akşamı Santral İstanbul'da gerçekleşecek olan konserde, efsane rock grubunun unutulmaz bir performans sergilemesi bekleniyor. Her zaman sahne şovları ile çok konuşulan Red Hot Chili Peppers, kendileri için Santral İstanbul'da özel olarak hazırlanan sahnede yine sürpriz şovlarlarla, klasikleşmiş hitlerinin yanı sıra yeni albümleri 'I'm With You' dan da parçalar seslendirecek. Red Hot Chili Peppers konser biletleri Biletix'te platinum ring için 600.00 TL Golden Ring için 400.00 TL, kategori 1 için 150.00 TL ve kategori 2 için 125.00 TL'den satışa sunuldu! Siz de, yılın konserini kaçırmak istemiyorsanız, biletler tükenmeden efsane grup Red Hot Chili Peppers'ı sahnede izleme fırsatını yakalayın.

Rock Efsanesi

Rock Efsanesi

Bugüne kadar 60 milyonun üzerinde albüm satışına imza atan rock efsanesi Red Hot Chili Peppers, kariyeri boyunca 7 Grammy alarak da başarılarını tescilledi. Ayrıca en prestijli müzik ödülü olan Multi Platinum sahibi olan grup, arka arkaya 81 hafta müzik listelerinde ilk sırada kalarak da kırılması imkansız bir rekora imza attı. Sayısız ödüle sahip olan grup, özellikle enerjik konser performansları ve klasikler arasına giren şarkılarıyla da akıllara kazındı. Kendilerinden sonrakiler için öncü olma misyonunu da yüklenen Red Hot Chili Peppers'in punk, funk ve rock üçlemesini harmanladığı eşsiz soundları inanılmaz başarılar getirdi.

'I'm with You'

'I'm with You'

2006 yılında yayınladıkları Stadium Arcadium albümü sorasında sessizliğe bürünen Red Hot Chili Peppers'in hayranları ağustos ayında yeni albüme kavuştu. 10. stüdyo albümleri ile tekrar sahnelere dönen RCHP, 'I'm with You' ismini verdikleri albümünde 14 yeni şarkıya yer verdi. Yeni albümün ilk single çalışması “The Adventures of Rain Dance Maggie” da, müzikseverler tarafından heyecanla karşılandı. Hem yeni albümlerinin tanıtımı hem de uzun süre uzak kaldıkları hayranları ile buluşmak için dünya turnesine çıkacak olan Red Hot Chili Peppers'in Türkiye konseri için biletlerinizi tükenmeden alın.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları