Koton 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Koton 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Galeri

Koton 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu ile yine birbirinden güzel kombinleri mağazalarında satışa sundu. Dünya modasını bize getiren, en etkili yerli markalardan biri olan Koton, yeni sezonuyla da bu yıl ilkbahar ve yaz aylarında yine adından söz ettirecek. Koton 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, şüphesiz ki bu sezonun en renkli, en enerjik ve en tatlı koleksiyonlarından biri. 50'li, yılların asaletini şeker tadında bir renk paleti ile canlandıran Koton, bu sezon sizi tatlı bir hanımefendi olmaya davet ediyor. Cıvıl cıvıl renkleri birbirinden farklı detaylarla süsleyen Koton, bu sezonda Türk kadınlarının her türlü tarzına hitap eden modelleri bir arada bulunduruyor.

Koton 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu'nda Taptaze Renkler!

Koton 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu'nda Taptaze Renkler!

Koton 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu'nda, ağırlıkta kullanılan, pembe, lila, yavru ağzı, limon sarısı, bebek mavisi gibi soft renkler dikkat çekiyor. Bu, insana huzur veren renklerin bir arada kullandığı koleksiyonda, tüm renkler bu yılın moda trendlerini yansıtırken aynı zamanda Koton'a özel bir seçki de sunuyor. Koton 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu'nda en göze çarpan esinti elbette ki yine geriye dönüşler. 50'li yılların modasını merkezine alan koleksiyonda, uçuş uçuş elbiseler, dar maksi etekler ve yakalı bluzlar dikkate çekiyor. Birbirleriyle kombinlendiğiz bu parçalar ile 50'li yıllara gönderme yapan zamansız bir hanımefendi görünümü alıyorsunuz. Eskiye dönük parçaların modern kesimlerle harmanlandığı Koton 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu'nda siz de kendi renginizi bulabilir, baharı taptaze olarak karşılayabilirsiniz.

Rengarenk Pantolonlar

Rengarenk Pantolonlar

Koton 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu'nda, meyve ve sebze renklerini çağrıştıran tatlı renkleri bir arada kullandığı hanımefendi parçalarının yanı sıra, trendlere de ayak uyduruyor ve renkli pantolon modasına da ışık tutuyor. Düşük belli ya da yüksek belli birbirinden canlı renklerde olan pantolonlar, bu sezon dolaplarımızın vazgeçilmez parçalarından. Koton 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu'nda yer alan bol dökümlü soft renklerdeki bluzlarla kombinleyebileceğiniz bu pantolonlardan almadan bu sezonu geçirmeyin. Ayrıca bu sezon, bluzlarımız yine pantalonlarımızın içinde olacak ve bellerimizi kemerler süsleyecek. Bu rengarenk pantolonları, ince bir kemer ve bluzla tamamlarsanız, sportif bir şıklığı da yakalamış olursunuz.

Koton Elbiseler

Koton Elbiseler

Koton 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu'nda, en göze çarpan parçalardan biri de yerlere kadar uzanan ya da dizde biten elbiseler. Pudra, mavi, kırmızı gibi renklerin hakim olduğu elbise modellerinde elbette ki siyahın asaleti de yer bulmuş ve özellikle gece kıyafetlerinde kaliteli kumaşlarla buluşarak kendine yer edinmiş. Siz de, ilkhabar yaz sezonu alışverişlerinizde Koton Mağazaları'nda uğramadan tamamlamayın; hem canlı koleksiyonun hem de uygun fiyatlarla ekonomik alışverişin tadını çıkarın.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Koton
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Giyim ›