23 Nisan

23 Nisan Galeri

Bir süredir tatile hasret kalan çalışan kesimi, 23 Nisan 'ın yaklaşmasıyla tatil heyecanı sardı. Son zamanlarda milli bayramların ve resmi tatil günlerinin haftasonlarına denk gelmesinin ardından, bu yıl 23 Nisan uzun iş günlerinden yorulanların yüzünü güldüreceğe benziyor; çünkü haftasonu bu yıl 2 günden daha fazla! Havaların da hayli güzel olacağı tahmin edildiğinden, bu tarihlerde bir tatil kaçamağı yapmamak için hiçbir neden görünmüyor. Özellikle önümüzdeki 19 Mayıs'ın yine Cumartesi gününe denk geleceği düşünüldüğünde, bu tatil fırsatını değerlendirmenin önemi de artıyor.


23 Nisan'da Tatili Nasıl Planlasak

23 Nisan'da Tatili Nasıl Planlasak


Haftasonu ile birleşen bu özel „tatil“ süresi için birçok turizm ve tur şirketi de kolları sıvamış durumda. Bu özel günü değerlendirmek isteyenlere aradıkları fırsatı sunmaya hazır olan sitelerden biri Gezisitesi.com. Kendisini „mutlu tatil sitesi“ olarak da tanıdığımız Gezisitesi.com, bu 23 Nisan'da gerçekten de kullanıcılarını mutlu edecek gibi görünüyor. Sitede şimdiden onlarca yurtiçi turu, bir o kadar da yurt dışı turu yayında. Euro – TL paritesinin geçen yıla oranla son derece düşük olduğu bu zamanda, yırt dışı tatili hayal olmaktan çıkıyor. Tabi daha da ekonomik seçenek isteyen tatilseverler için otobüs, tren gibi kara ulaşımı bile düşünülmüş durumda. Planlanmış turlardan çok, daha spontan bir tatil arayan okuyucularımız için ise Gününtaili.com sitesini şiddetle öneriyorz. Aslında bir Fırsat Sitesi olan Gününtaili.com, grup satışın avantajı sayesinde; 23 Nisan tatilinizi çok ucuza getirebileceğiniz yegane adres! Çok fazla seçenek olmamakla birlikte, en ekonomik kaçamağı arayanlar için biçilmiş kaftan. „Daha çok erken, planımı son gün yapmak istiyorum!“ diyenleri de unutmuş değiliz. İndirimlr.com 'dan da takip edebileceğiniz birçok Şehir Fırsatı Sitesi, muhtemelen 19 Nisan'dan itibaren 23 Nisan fırsatlarını sıralamaya başlayacaklardır. Dolayısıyla Grupfoni ve Yakala.Co sitelerini indirimlr.com üzerinden mutlaka takip etmenizi öneriyoruz. Hatta Yakala.Co 'da şimdiden 23 Nisan fırsatları dolaşmaya başlamış bile!

Muhteşem Bir 23 Nisan İçin Geç Değil


23 Nisan 'lı haftasonuna çok yaklaştığımız şu günlerde çalışanlar için en büyük endişe geç kalmış olmak. Ama üzülmeyin, çünkü daha hiç kalmış değilsiniz. Grupfoni veya Yakala.Co gibi fırsat sitelerin, son güne kadar tatil fırsatı sunacağından hiç şüpheniz olmasın. Ayrıca Gününtatili.com'u sürekli takip ederseniz, 23 Nisan gününe yaklaştıkça fırsatların da arttığını göreceksiniz. Aslında tek yapmanız gereken, sadece tatili nerede geçirmek isteyeceğinizi düşlemek. Çünkü online alışverişin seçenekleri arasında sizin istediğiniz tatilin yer alacağından emin olabilirsiniz. İyi tatiller!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Şehir Fırsatı
  • Gezisitesi
  • Yakala.co
  • Grupfoni
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları