Bershka 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Bershka 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Galeri

İspanyol moda markası Bershka, trend ve kullanışlı koleksiyonları ile özellikle gençler tarafından sıkça tercih edilen markalardan biri. Dünya modasını ulaşılabilir fiyatlarla bizlere sunan Bershka, yeni koleksiyonunda bu yılın trendlerine geniş bir ürün yelpazesiyle yer vermiş. Bershka 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu da yine rengarenk, kıpır kıpır ve heyecanlı. Yenilikleri, moda ve estetikle buluşturan Bershka 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu'nda siz de güzelleşen havalar için birbirinden trend ürünleri bulabilir; kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Bershka online alışveriş için Modagram sayfamıza burayatıklayıp ulaşabilirsiniz.

Bershka Trendyol'da!

Bershka Trendyol'da!

Bershka'ya, Türkiye'nin birçok yerine yayılmış konsept mağazalarından ulaşabilirsiniz. Birçok büyük alışveriş merkezinde ve alışveriş caddelerinde yer alan mağazaları ile dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Bershka artık Trendyol ile de sizlere online alışveriş imkanı sunuyor. Siz de, Bershka 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu'nda keni tarzını yansıtacak parçaları bulmak ve dilediğiniz gibi alışveriş yapmak isterseniz Trendyol indirimlerini kaçırmayın. 2012 İlkbahar Yaz modasının şüphesiz ki en göze çarpan parçası mini şortlar. Her rengini özgürce giyebileceğiniz bu mini şortlar, Bershka 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu'nda da kendine büyük bir yer edinmiş. Kırmızıdan, maviye, sarıdan beyaza kadar her renkte bulabileceğiniz mini şortları bu sezonun bir başka vazgeçilmez parçası olan uçuş uçuş bir gömlekle tamamlayabilirsiniz. Bu sezon öne çıkan renklerden olan beyazı ise, yine mini şortunuzda tercih edebilir, trend olan çizgili bluzlarla kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Bershka 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu'da Bol Kesim Modası

Bershka 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu'da Bol Kesim Modası

Bu sezonun öne çıkan trendlerinden biri olan bol kesim gömlekler ve tshirtler de Bershka 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu'nda kendilerine yer edinmiş. Suluboya baskı ve çizgili pastel tonlardaki bol tshirtler de bu yaz kombinlerimizin vaçgeçilmez parçası. Şifon bol ve uzun elbiseler de 2012 İlkbahar Yaz sezonunun en öne çıkan parçalarından. Bershka 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu'nda, göze çarpan neon renklerde de özellikle tshitlerde ve kemerlerde sıkça kullanılmış.

Yine Yeniden Denim!

Yine Yeniden Denim!

Bershka 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu 'nda yine denimden vazgeçmiyor ve jeanleriyle de bu sezonun trendlerini yansıtıyor. Özellikle mini kot şortlar, denim gömlekler ve ceketler bu sezon hemen herşeyle kombinleyecebileceğimiz parçalardan. Bu sezon, mini bir kot şort almayı ve onu da çizgili bol bir bluzla tamamlamayı unutmayın. Bershka 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu'nda her sezon olduğu gibi yine aksesuarlıyla da ilgi çekiyor. Bu sezonun öne çıkan ayakkabı modellerinden dolgu topuklar ve sandaletler koleksiyonda en öne çıkan parçalardan. Maskülen trendler fötr şapkalarda kendini hissettirmeye devam ederken, vatik şifon fularlar, sırt çantaları ve ince kemerler de tarzınızı yansıtmak üzere Bershka mağazalarında sizleri bekliyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Trendyol
  • Bershka
  • Pastel
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Giyim ›