Hayko Cepkin & Kırmızı Jolly Joker Balans'ta

Hayko Cepkin & Kırmızı Jolly Joker Balans'ta Galeri

Bu yıl, son zamanlarda adından oldukça söz ettiren yeni rock gruplarından Kırmızı'nın "Çekilin Başımdan" adlı parçasına sesiyle katkıda bulunan Hayko Cepkin, aynı grupla birlikte 27 Mayıs Cuma akşamı Jolly Joker Balans'ta aynı sahneyi paylaşacak. 34 liralık bileti %50 indirimle 17 liraya alabileceğiniz fırsata ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Benzersiz karakteri ve sesiyle Türk rock müziğine özgün bir hava getiren ve kısa sürede kendisine oldukça bağlı bir hayran kitlesi yaratmayı başaran Hayko Cepkin'in adını ve kim olduğunu sanırım artık bilmeyen kalmamıştır. "Sakin Olmam Lazım" adlı albümle müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan ve "Sandık" albümüyle bu piyasadaki yerini perçinleyen Hayko Cepkin, bir süre önce destek olarak adlarından bol bol söz edilmesini sağladığı Kırmızı ile birlikte yarın Jolly Joker Balans'ı sallamaya hazırlanıyor. Orijinal sahne şovlarıyla kendinden söz ettiren Hayko Cepkin'den yine olağan "Hayko Cepkin Performansı" bekleniyor.

"Çekilin Başımdan" adlı parçalarına Hayko Cepkin'in destek verdiği Kırmızı, "kan, ateş, aşk, şehvet, öfke, heyecan, güç, cesaret ve tehlikenin rengi" olarak nitelenen "kırmızı"yı aynı şekilde müziklerine de yansıtıyor. Solist İdil Çağatay, davulda Aslı Polat, basta Ecem Otgucuoğlu ve elektrogitarda Burcu Özdereli ve Saba Arat'tan oluşan grup dinleyicilerini coşturmak için yarın 10'da Jolly Joker Balans'ta sahnede olacak.

Kapı açılış: 21.00
Kırmızı: 22.00
Hayko Cepkin: 23.30
18 yaş sınırı: Var


Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları