Türkiye'nin En Sevilen Sanatçı ve Grupları bu hafta Sonu Eagle Fest'te Buluşuyor

Türkiye'nin En Sevilen Sanatçı ve Grupları bu hafta Sonu Eagle Fest'te Buluşuyor GaleriKartal Stadyumu'nda gerçekleşecek Fesivalde Zülfü Livaneli'den Duman'a, Gripin'den Marsis'e pek çok grup ve sanatçı sahne alacak.


Festivalde 40. Sanat yılını kutlayacak olan Türkiye'nin en en önemli müzik üstatlarından Zülfü Livaneli'ye ünlü müzik grupları eşlik edecek. “WOODDA” tarafından düzenlenen “EAGLE FEST 2011” uzun sanat hayatına 30 albüm, 350 şarkı, 35 film müziği, 1 rapsodi, 1 bale müziği, bir sürü kitap ve film sığdıran ZÜLFÜ LİVANELİ’yi 18 yıl aradan sonra Kartal Stadyumu’nda sevenleriyle buluşturacak. Festivale giriş biletine şimdi % 50 indirimle sahip olabilirsiniz.2006'da kurulan ve Karadeniz'in hırçınlığını rock müzikle buluşturan Marsis grubu, etkinliğin ilk gününde Livaneli'den önce saat 19 gibi sahneye çıkacak. Festivalin ikinci gününde, 1999 yılında ilk albümleri “Eski Köprünün Altında”yı çıkaran ve günümüzde Türkiye’nin en iyi rock gruplarından sayılan DUMAN sahne alacak. Ülkemizin bir diğer sevilen rock gruplarından, 2004 yılında kurulan ve günümüze kadar sürekli artan bir hayran kitlesi olan GRİPİN konseri festivalin ikinci gününde.
İsimleri son yılda sık sık duyulan underground topluluk ANEMİ, festivalin ikinci günü DUMAN ve GRİPİN’den hemen önce sahne alacak. Konserlerin yanı sıra festivalde farklı interaktif eğlenceler düzenlenecek. 28 Mayıs Cumartesi başlayıp 29 Mayıs Pazar gecesi sona erecek. Anadolu yakasında müzik dolu, eğlenceli bir hafta sonu geçirmek ve Türkiye'nin en iyi sanatçı ve gruplarını canlı izlemek ve dinlemek için sadece 10 TL olan biletinizi kaçırmayın. Bilet satışlarından elde edilen gelirin %51'i ile Kartal'daki çocuk kreşleri ve yuvalarına bağışlanacak.

Konser Programı:

Konser Programı:

27 Mayıs
Zülfü Livaneli
Marsis

28 Mayıs
Duman
Gripin
AnemiEagle Fest 2011
Karlıktepe Mh., Kartal - İstanbul
www.eaglefest2011.com

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları