Zara 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu!

Son bir kaç yıldır kendini modanın her alanında hissettiren vintage ve retro bu İlkbahar-Yaz sezoununda bütün moda markalarının gözdesi oldu. Koleksiyonlarını bir bir görücüye çıkaran markalarda ortak özellik, vintage modasına devam ettirirken tüm renkleri ve çiçek desenlerini bir arada kullanmak. Dünya modasını yakından takip eden Zara ise, İlkbahar-Yaz koleksiyonunda çiçekli elbiselere, mini şortlara, barok desenlere, transparan bluzlara, blazer ceketlere ve rengarenk pantalonlara geniş yer vermiş. Bu arada Zara ürünlerini onlineolarak satın almak artık mümkün! Hemen Modagram sayfamıza giderek fırsatları kaçırmadan online alışverişe başlayabilirsiniz.

Renkli Pantolonları Nasıl Giymeli?

Bu yazın trendlerinden olan rengarenk pantolonları Zara'nın yeni sezonunda da sık sık görüyoruz. Renkli pantolonları kombinlemek zaman zaman zor olsa da, siz de bir kaç stil önerisiyle bu yaza damgasını vuran renkli akıma kendinizi kaptırabilirsiniz. Eğer çok iddialı giyinmeyi sevmiyorsanız, ama renkli pantolonlardan da gözlerinizi alamıyorsanız, bir kaç küçük detayla bu yazın modasını kendi tarzınız ile birleştirebilirsiniz. Mesela, kırmızı bir pantolonu, üstüne giyeceğiniz beyaz basic bir thsirtle tamamlayabilir, üzerine açık renk bir blazer ceket alabilir, altına da krem rengi bir babet ile sade bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bu sezon moda olan renkli topuklu ayakkabılar ile de tarzını yansıtabilir, dilediğiniz tüm renkleri bir arada kullanarak cıvıl cıvıl bir görüntü elde edebilirsiniz. Unutmayın, bu sezon bütün klişeler yıkılıyor ve tüm renk tonları hiç olmadığı kadar dolaplarımızdaki yerlerini alıyor!

Çiçek Açan Dolaplar!

Birçok marka gibi Zara da 2012 ilkbahar-yaz koleksiyonunda çiçek desenlerine geniş yer veriyor. Çiçek desenlerini hemen her parçada görmeniz mümkün! Uçuşan çiçekli maxi elbiseler, küçük çiçekli mini şortlar ve büyük çiçeklerle bezenmiş thsirtler Zara 2012 İlkbahar-Yaz modasına damgasını vuran parçalardan. Siz de, bu baharı çiçeklerle karşılamak isterseniz, hemen Zara'ya uğrayarak büyük çiçeklerle bezenmiş elbiselerden birini alabilirsiniz. Dolaplarımızın rengarenk olacağı bu bahar ve yaz aylarında, tüm renkleri ve desenleri bir arada kullanmaktan çekinmeyin ve kıyafetleriniz gibi siz de baharı tüm enerjinizle karşılayın!

İnce Kemerler

Zara 2012 İlkbahar Yaz sezonunda yer alan parçalarda ince kemerler bellerimizi süsleyecek! Rengarenk pantolonlara takabileceğiniz ince kemerlerle daha şık bir görünüm elde edebilir; çiçekli uçuşan elbiseleri ince bir kemerle tamamlayabilirsiniz. Mini şortların üzerine giyeceğiniz uzun bluzları ince bir kemerle belinize oturtabilir ya da bluzlarınızı pantalonlarınızın içine sokarak ince kemerlerinizi daha çok gözleri önüne çıkarabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Zara
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Giyim ›