Şevval Sam'ın En Son Albümü II Tek Satışta

Sevval Sam Galeri

​Şevval Sam iki yıl aradan sonra çıkardığı "2 tek" isimli çalışması ile tekrar karşımızda. Daha önce Tango ile alakalı bir albüm yapacağını belirten ünlü sanatçı yine sevenlerini ters köşeye yatırmış durumda. 2 Tek adını verdiği albüm ise 2 Cd'den oluşuyor ve toplamda 26 şarkı bulunmakta. Tür olarak ise bu sefer Türk Sanat Müziğine ait son dönemin en popüler eserlerini yorumluyor. Tabii son döneme ait birbirinden güzel şarkıları bir de Şevval Sam gibi birinin sesinden dinlemek oldukça hoş. Zaten albümün adından da anlaşılacağı gibi iki tek attığınız ortamlarda sizi eşlik edecek şahane şarkılardan oluşuyor.


"İki Tek" Müzik Marketlerinde ve Sanal Platformda!

Şevval Sam'ın Türkiye'nin en ünlü sanatçılarından biri olan Leman Sam'ın kızı olduğunu bilmeyen yok. Ünlü şarkısı belli ki sesinin güzelliğini de annesinden alıyor. Bu arada biraz yeni müzik çalışmasından bahsedelim. Daha önce bilindiği gibi tango ile alakalı bir albüm çıkaracağını belirtmesine rağmen kafası yine esiyor ve bu sefer kafasını boşaltmak isteyenler için iyi bir albüm yapmaya karar veriyor. Fasıl müziği veren mekanlarda ya da Nevizade gibi ünlü mekanlarda Şevval Sam'ın sesini daha çok duyacağız gibi görünüyor. Albümdeki şarkıları dinlediğimiz zaman biraz hüzünlendiğimizi farkediyoruz. Daha çok rakı masasında bize eşlik edecek bir arkadaş gibi karşımıza çıkıyor. Bu durum ise bizim Türk milleti için oldukça uygun bir tarz olsa gerek. Sevdiğini ve aşkını ifade edemeyen ve bu sebepten iki tek atmak için rakı sofrasına kurulanlar için bu şarkılar imdada yetişiyor. Özellikle Şevval Sam'ın yorumunu beğenenlerin sabaha kadar bu şarkılara eşlik edeceğinin garantisini de verelim. Şarkıların çalış listesi de oldukça güzel. Cd çalmaya başladığı andan itibaren diğer şarkıların ne zaman geldiğini ve ne zaman bittiğini anlamıyorsunuz. Türkiye'de artık her yerde önümüze çıkan saçma sapan albümlerin arasında son yılların belkide en iyileri arasında yer alıyor. Duydum ki Unutmuşsun, Bakmıyor Çeşmi Siyah, Elveda Meyhaneci gibi birbirinden güzel ve popüler parçaları ünlü şarkıcının sesinden dinlemek isteyenler için güzel haber ise toplam 26 şarkı ile karşınıza çıkması. Bir zamanların ruhunu yansıtan ve dönemin en gözde olan eserler Şevval Sam'ın "İki Tek" isimli çalışmasında.

İndirimli Fiyatlar ile Hemen Satın Alın!

İnternet üzerinden artık gerek film gerekse de müzik çalışmalarına oldukça kolay bir şekilde ulaşmak mümkün. Etiket fiyatını ödeyerek müzik marketlerinden almak yerine birkaç dakika sürecek bir işlem sonucu %20'ye varan indirimler ile bu albüme ulaşabilirsiniz. Bunun için Kitapyurdu.com ve Idefix.com'u ziyaret edebilirsiniz. Sipariş vermeden önce sitemizde size özel hazırlanan fırsat kodlarına ulaşmayı da ihmal etmeyin. Bu kodlar sayesinde sizi ek avantajlar bekliyor. Bu fırsatı size sunan ise Indirimlr.com. Aynı zamanda yine birçok siteye ait fırsat kodları ile ihtiyaçlarınızı giderme imkanını da size sunuyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • idefix
  • Kitapyurdu
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları