Brezilya Fönü Bir Rüzgar Çeşidi mi?

Brezilya Fönü Bir Rüzgar Çeşidi mi? Galeri

Bilmem ki, aranızda acaba Fön (Föhn) Rüzgarları'nı duyan olmuş mudur? Coğrafya dersi bilgileri henüz taze olanlar hatırlayacaktır ama aksi istikametteki arkadaşlar için kısa bir tanım yapalım. Fön Rüzgarı, bir yamaç boyunca yükselen hava kütlesinin bir dağı aşarak diğer yamaçta alçalmasıyla oluşan, insanın genzini yakan cinste bir sıcak hava akımıdır. Her neyse, konumuz bu değil. Konumuz son zamanlarda fırsat sitelerinde en çok karşılaşılan fırsatlardan biri olan ve bizim sitemizde de bulabileceğiniz "Brezilya Fönü".

Adına Brezilya Fönü denen bu saç bakım işlemi

Adına Brezilya Fönü denen bu saç bakım işlemi, kadınları her gün fön çekme derdinden kurtaran bir buluş. Doğal bitki özleri, keratin ve vitaminlerden oluşan bir bakım maskesi olarak kurumuş ve yıpranmış saçlarda da oldukça etkili olduğu söylenen Brezilya Fönü, son zamanların en popüler saç işlemleri arasında.

Her gün fırsat sitelerinin listelediği şehir fırsatları arasında sürekli kendine yer bulan Brezilya Fönü, saçların özel bir bakım şampuanı ile yıkanmasıyla başlıyor. Saçların yıkanmasının ardından saçlara keratin uygulanıyor ve keratinin saça tamamiyle nüfuz edebilmesi için düzleştirici pres işlemi uygulanıyor. Bu işlemin ardından 48 saat boyunca toka takmak, saçı yıkamak ve toplamak ise yasak. 48 saatin sonunda duştan çıktığınızda saçlarınız eskisi gibi kabarık değil, gayet bakımlı, parlak ve düz görünüyor.

Bu arada Brezilya Fönü yaptırmadan önce Brezilya Fönü işlemi için kullanılacak olan alet, edevat ve kimyasalların Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup olmadığını mutlaka sorun.

Bugün bizim sitemizde de listelenen Brezilya Fönü fırsatını incelemek ve satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Sağlık & Güzellik ›