Adriana Lima Mavi'nin Yüzü Oldu!

Adriana Lima Mavi'nin Yüzü Oldu! Galeri

50 ülkede 4 bin satış noktası ile jean modasını dünyaya sunan bir global marka olan Mavi, 2012 İlkbahar -Yaz koleksiyonu reklam kampanyası için dünyanın en güzel kadınlarından biri ile anlaştı: Adriana Lima. Victoria's Secret'in Brezilyalı meleği Adriana Lima, hem sıcaklığı, hem seksiliği hem de neşe saçan haliyle Mavi'nin yeni koleksiyonunun ilham kaynağı oldu. Mavi'nin yeni yüzü olarak reklam kampanyalarında ve fotoğrag çekimlerinde göreceğimzi Adriana Lima, Türkiye'ye tekrar geldiği için çok mutlu olduğunu belirtti. Merakla beklenen Mavi reklamının senaryosu sır gibi saklanırken, Adriana Lima adı medyada şimdiden bir heyecan dalgası yarattı.

Türkiye'yi Çok Seviyor!

Türkiye'yi Çok Seviyor!

Brezilyalı top model Adrina Lima, Acun Ilıcalı'nın daveti üzerine hem 'Var mısın Yok Musun? ' hem de ' Yok Böyle Dans' için Türkiye'ye iki defa gelmiş, sıcak tavırları ve içtenliği ile herkesi kendine hayran bırakmıştı. Bunun üzerine, uluslararası moda dünyasında gururumuz olan Mavi Jeans, 2012 İlkbahar-Yaz koleksiyonun reklam kampanyası için Adriana Lima ile anlaşarak onu bir kez daha Türkiye'ye davet etti. Türkiye'yi çok sevdiğini ve her geldiğinde çok iyi hissettiğini belirten güzel model, Mavi ile tekrar Türkiye'ye gelme şansı bulduğu için oldukça heyecanlı olduğunu da söyledi.

Adriana Lima

Adriana Lima

Dünyanın en seksi modellerinden biri ve en güzel kadınlarından biri olarak gösterilen Adriana Lima, 1981 yılında Brezilya'da Salvadır Bahia'da dünyay gelmiştir. 13 yaşında modellik yapmaya başlayan güzel manken, 15 yaşındayken Fors Supermodel of Brazil Model Search'te 1. olmuş sonrasında da New York'tan teklif alarak mankenlik kariyerine adımını atmıştır. Birçok ünlü modacı ile çalışan, global markaların yüzü olan ve dünyanın en ünlü moda dergilerine kapak olan Adriana Lima, Victoria's Secret'in da en güzel modellerinden birisidir. Valentina adında bir kız çocuğa sahip olan güzel model, eski NBA oyuncusu Marco Jaric ile evli.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Mavi Jeans
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Giyim ›