Kürşat Başar Müzikali "Bizim Şarkımız", Nisan Ayı Boyunca Sahnede!

Kürşat Başar Müzikali Galeri

Kürşat Başar'ın hazırladığı müzikal “Bizim Şarkımız”, başarılı oyuncuları ve konusu ile büyük ilgi görüyor. 1970'li yılların İstanbul'unda, 40'lı yaşlarda ünlü bir şarkıcı kadının kendinden genç bir müzisyenle yaşadığı aşk hikayesini merkezine alan müzikalde, sizleri 70'li yılların 45'liklerle dolu dünyasına götürüyor. Müzikal boyunca seslendirilen 45'likler ve dönemin şarkılarına yapılan göndermelerle keyif dolu bir program sizleri beklliyor. Hem güldüren hem ağlatan zaman zaman hüzünlendiren ama eskileri de yad etmeden geçmeyen “ Bizim Şarkımız” Kürşat Başar'ın elinden çıkma harika bir müzikal. Yeşim Salkım, Berkay Özideş, Orhan Aydın, Hale Caneroğlu, Erhan Yazıcıoğlu, Ziya Kürküt, Buket Dereoğlu, Tülay Özer, Ender Yiğit gibi birbirinden ünlü isimleri buluşturan bu keyifli müzikali kaçırmayınız.

“Bizim Şarkımız” ı İzleyecebileceğinz Tarihler ve Mekanlar

Birbirinden ünlü oyuncuları ve Kürşay Başar'ın başarılı derlemesiyle sizlerle buluşan “Bizim Şarkımız” Nisan ayı boyunca İstanbul'un çeşitli mekanlarında sahne alacak. Bu keyifli müzikali kaçırmamak için biletlerinizi tükenmeden alın, biletler biletix satış noktaları ve biletix web sitesinde. “Bizim Şarkımız”ı 5, 12, 15, 19, 21, 29 Nisan tarihlerinde Profilo Kültür Merkezi Büyük Salon'da; 8 Nisan'da KKM Gazanfer Özcan Salonu'nda; 14 Nisan'da da Caddebostan Kültür Merkezi'nde izleyebilirsiniz.

Kürşat Başar

Kürşat Başar

Kürşat Başar, hayatın birçok alanında kendine yer edinmiş, yaşamdaki herşeyden beslenen bir sanatçı. Hayata yazıyla başlayan ama yaşamda yer alan diğer zevklerden ve özellikle müzikten asla kopmayan biri. Kürşat Başar, ailesi müzisyen olacağını düşünürken gazeteci olan, beş kitaba imza atan bir yazar ve birçok televizyon programı hazırlayıp sunmuş olan bir televizyoncu. Romanlar ve köşe yazarlığı ile beslediği edebiyatın yanı sıra saksafon çalarak da müzikle olan bağını güçlendiriyor. Kürşat Başar, son olarak da “Bizim Şarkımız” müzikali ile adından sıkça söz ettiriyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları