Ajda Pekkan'ın Sağlık Durumu İyi mi?

Ajda Pekkan'ın Sağlık Durumu İyi mi? Galeri

Şarkıları, sahne enerjisi ve fiziğiyle izleyenleri kendine hayran bırakan Süperstar Ajda Pekkan'ın yıllardır kalp hastası olduğu öğrenildi! Geçtiğimiz hafta rutin kontrolleri için hastaneye giden Ajda Pekkan'ın, kalp damarlarının ikisinde daralma olduğu tespit edildi. Bunun üzerine daha önceden de 2 stent bulunan kalbine bir stent daha takıldı. Rahatsızlandığında soluğu hastanede alan süperstarın, annesini kalp krizinden kaybettiği, bu nedenle de kontrollerini asla ihmal etmediği biliniyor. Ancak Ajda Pekkan'ın kalp hastası olduğunu, yakınları da dahil olmak üzere birçok kişiden sakladığı da öğrenildi. 4 yıldır kalp rahatsızlığı olan başarılı sanatçının, yakınlarını ve hayranlarını telaşlandırmamak adına bunu gizlediği belirtildi.

Ajda Pekkan Konserlerine Ara Vermiyor!

Ajda Pekkan Konserlerine Ara Vermiyor!


Yeni albümün ardından son hız konserlerine devam eden Ajda Pekkan'ı doktorları bir süre dinlenmesi için uyardı. Buna rağmen konserlerini iptal etmeyen süperstar, tüm enerjisiyle hayranlarının karşısına çıkmaya devam ediyor. Gençleri kıskandıracak bir fiziğe sahip olan süperstarın, sürekli yaptırdığı estetikleri dedikodu kaynağı olsa da, sahne performansı ile diğer şarkıcılara parmak ısırtıyor. Sağlık sorunları hakkında çıkan dedikodulara menajerinden sert yanıt gelirken, starın hayranları kendi ağzından iyi olduğunu açıklayacağı günü endişeyle bekliyor.


“Farkın Bu”


Ajda Pekkan, son albümü “Farkın Bu “ ile müzik listelerini salladı. Sinan Akçıl'dan şarkı alan ve albümünde Tarkan ile de düet yapan süperstarın, son albümü ve hiçbir şey kaybetmediği enerjisiyle büyük ilgi topladı. Gençlere taş çıkartan fiziği ve sahne performansı ile övgüler alan sanatçının hayranları, rahatsızlandığını duyunca büyük bir panik yaşadı. Şimdi herkes Ajda Pekkan'dan sağlıklı olduğuyla ilgili gelecek açıklamayı bekliyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları