Ünlüler Lösev İçin Tasarladı!

Ünlüler Lösev İçin Tasarladı! Galeri

Puma'nın, sosyal sorumluluk projeleri ile birleştirerek geleneksel hale getirdiği 'Puma Creative Factory 2012' tasarım yarışmasının Türkiye kolunda birçok ünlü isim yer aldı. Sanat, spor ve magazin dünyasından ünlülerin T7 model ceket için yaptığı tasarımlardan elde edilecek gelir Lösemili Çocuklar Vakfı'na (LÖSEV) aktarılacak. Bu özel kampan kapsamında satışı yapılacak olan T7 ceketler, Trendyol'da satışa sunulacak.

Tasarım Puma T7 Ceketleri Trendyol'da!

Aralarında Ebru Şallı, Volkan Demirel, Çiçek Güney, Alex de Souzo ve Burcu Çetinkaya'nın olduğu ünlü isimlerin birbirinden farklı tarzları yansıtan tasarımları, 26, 27 ve 28 Mart'ta Trendyol'da satışa sunulacak. Ünlülerin kendilerine parçalar halinde verilen T7 ceket kumaşlarını kendi tarzlarına ve hayal güçlerine göre birleştirerek özgün tasarımlarını yarattığı koleksiyon için fotoğraf çekimleri başarılı fotoğrafçı Mehmet Turgut tarafından gerçekleştirildi. Her tasarım için yalnızca 5 adet üretilecek ve elde edilen tüm gelir Lösev'e bağışlanacak. Siz de bu projenin bir parçası olmak, hem ünlülerinden elinden çıkma tasarım T7 cekete sahip olmak hem de Lösev'e küçük bir yardım yapmak isterseniz, Trendyol'daki kampanyayı kaçırmayın.

Ünlülerle Özel Aktiviteler!

Ünlülerle Özel Aktiviteler!

Alex de Souzo, beyaz ve lacivertin sportif uyumuyla asil ve sade bir ceket tasarlarken; Burcu Çetinkaya,renkli ve eğlenceli bir tasarıma imza atarken, Çiçek Güney, hem ralliyi hem de snowboardu yansıtamasına özen gösterdiği keyfili tasarımıyla dikkat çekti. Ebru Şallı, pozitif bir enerji veren mor rengi ceket tasarımında kullanırken, Volkan Demirel de Fenerbahçe'nin reklerini kullandığı spor tarzı yansıtan ceketi ile ilgi topladı. Tasarımların yanı sıra, ünlü isimler ceketleri alan kişilere özel aktivietler de sunuyor. Çiçek Güney ve Burcu Çetinkaya, ceketleri alanlara co-drive aktivitesi ile eğitim verecek. Ebru Şallı, ceketlerine satın alanlara pilates dersi verirken, Volkan Demirel de birlikte yemeğe gidecek. Hem Lösev'e yardımda bulunmak hem de ünlülerin tasarladığı ceketleri giyerek onlarla bir aktiviteye katılmak isterseniz, Trendyol'u takip etmeye devam edin.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Spor Ceketler ›