Markafoni Çekimlerinde Ünlü Modeller

Markafoni Çekimlerinde Ünlü Modeller Galeri

Markafoni, modayı bir yaşam tarzı olarak parmaklarınızın ucuna getiren, dünyaca ünlü markaları tek bir tıkla sizlere sunan Türkiye'nin lider alışveriş sitesi. Birçok markayı %80'e varan indirimlerle kapınıza kadar ulaştıran Markafoni, son zamanlarda, yeni kampanyaları kapsamında da birbirinden başarılı modellerle katalog çekimleri gerçekleştirdi. Bu çekimler ve daha birçok markanın indirim kampanyaları için Markafoni'ye göz atmayı unutmayın.

Ahu Yağtu

Ahu Yağtu

Ünlü model, sunucu ve stil danışmanı Ahu Yağtu, Markafoni için 2012 ilkbahar ve yaz sezonunun en can alıcı renklerini ve kreasyonlarını giydi. Ahu Yağtu'nun yeni sezonunun trendlerine büründüğü çekimlerde, bu sezona damgasını vuracak olan rengarenk elbiseler, çiçek desenleri ve pastel renkler ilkbahar-yaz modasının sinyallerini verdi.

Selma Ergeç

Selma Ergeç

Duru güzelliği ve Muhteşem Yüzyıl'daki oyunculuğu ile beğeni toplayan Selma Ergeç de, Şubat ayında Markafoni sayfalarındaydı. Hem model hem de Asi dizisindeki rolü ve sonrasında büyük ilgi çeken Hatice Sultan rolüyle Selma Ergeç Türkiye'nin en güzel kadınlarından biri. Sadeliği ve içtenliği ile Markafoni çekimleri sırasında da herkesi kendine hayran bırakan güzel oyuncu, fotoğraf çekimlerinde de harika görünüyor.

Sema Şimşek

Sema Şimşek

Sema Şimşek, Kadınlar Günü'ne özel olarak hazırlanan “GAP Bölgesinde Kadının Güçlendirilmesinde Yenilikler Projesi” kapsamında üretilen Argende markası için Markafoni'de kamera karşısına geçti. Ünlü tasarımcıların destekelediği proje kapsamında, tasarımlar Güneydoğulu kadınlar tarafından doğal malzemelerden el dokuma tezgahlarında üretildi. Markafoni'de, güzel model Sema Şimşek tarafından tanıtılan Argende'den elde edilen tüm gelir de projeye destek olarak aktarıldı.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Markafoni.com
  • Pastel
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Moda ›