Demet Akalın Kanser Değil!

Demet Akalın Kanser Değil! Galeri

19 Mart 2012'de, Demet Akalın'ın kanser olduğuna ilişkin söylentiler ülke genelinde çok hızlı yayılırken, Akalın'ın hayranları ve sevdikleri adeta paniğe kapıldılar. Haberin asılsız çıkması ise herkesi sevindirdi. Demet Akalın hankkındaki kanser söylentisinin kaynağı olarak ise doktoru gösteriliyor. Ünlü şarkıcı Demet Akalın, kariyerinin sonucu olan stresi kaldıramadı. Önceki gün göşsündeki kitleyi fark edip doktorunun yolunu tutan Demet Akalın, yapılan incelemelerin ardından iyi haberle evine döndü. Güzel sanatçının sol göğsündeki kitlelerin „strese bağlı“ olduğuna kanaat kılan doktoru şarkıcının rahat bir nefes almasını sağladı. Ancak tektikler öncesinde telaşlanan Demek Akalın'ın doktoru Dr. Gloabi, yaptığı incelemelerin ardından Akalın'a iyi haberi verdi, kitlelerin kanserle ilişkisi olmadığını, ancak strese bağlı kitleler olduğunu söyledi.

Kanser Demet'in Kabusu

Kanser Demet'in Kabusu

Vahide Gördüm, Nilüfer ve Deniz Uğur gibi ünlülerin göğüs kanserine yakalanmaları bütün ünlü camiasında telaşa neden olmuştu. Bu panikten en son nasibini alan da, güzel şarkıcı Demet Akalın oldu. Önceki gün, kendi evindeyken sol göğsünde farkettiği kitleden dolayı telaşlanan güzel sanatçı, kanser olma olasılığı yüzünden korkuya kapıldı. Son dönemlerin korkulu rüyası „meme kanseri“ riskinden şüphelenen sanatçı, soluğu hastanede aldı! Dr. Pejman Golabi'ye görünen ünlü şarkıcı, derinlemesine bir kontrolden geçtikten sonra rahatlatan sonuçları aldı. Mamografi ve Ultrason sonuçlarıyla birlikte, sol göğsünde sadece strese bağlı kitlelere rastlanan Demet Akalın, iyi haberi sevdikleriyle hemen paylaştı.

Doktor – Hasta İlişkisine İsyan

Doktor – Hasta İlişkisine İsyan

Ünlü şarkıcının kanser olduğuna ilişkin söylentiler hızla yayılırken, bu söylentilere isyan eden Demet Akalın doktoruna çattı. Yapılan tetkiklerden sonra sol göğsünde sadece strese bağlı, 1 santimetreden küçük kitlelere rastlanan şarkıcının kanser olmadığını, kendisinden önce gazetelere söyleyen Dr. Pejman Golabi, şarkıcının eleştrilerine maruz kaldı. Twitter'dan ve kendi sayfasından kanser olduğuna ilişkin söylentileri cevaplamaya çalışan Demet Akalın, hayranlarına ve sevdiklerine iyi haberi kendi de verdi. Ancak kendi sayfasına da şu notu düşmeyi unutmadı: "Doktor beyin daha sonuçları bana söylemeden, gazetelere söylemesi hiç hoş olmamış! E nerde kaldı doktor-hasta gizliliği! Yaa bak bu saf haberleriniz üzüyor arkadaşlarımı, dostlarımı. Suat Ateşdağlı yarım saat ağlamış 'Arasam mı' diye. Bak ya!!"

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Parfüm ve Kolonyalar ›