Göksel Konseri 23 Mart'ta Ghetto'da!

Göksel Konseri 23 Mart'ta Ghetto'da! Galeri

Ocak ayında yayınladığı 'Ben de Bi'Aşk Var! Albümü ile büyük beğeni toplayan Göksel, 23 Mart gecesi Ghetto'da müzikseverlerle buluşuyor. Göksel, yeni albümünde yer alan ve müzik listelerine üst sıralardan girerek özellikle sosyal paylaşım sitelerinde bu senenin en çok sevilen şarkısı olarak lanse edilen “Acıyor” ile büyük bir başarı yakaladı. Konserlerine son hız devam eden başarılı şarkıcı, gerek yorumu, gerek kendi yazdığı şarkı sözleri gerekse yeni imajı ile büyük ilgi topluyor. Siz de, Göksel'in etkileyici sesini dinlemek ve sahne performansına tanık olmak isterseniz 23 Mart'ta İstanbul Ghetto'daki yerinizi alın. Tam için 39.50TL öğrenci için 29.50TL'den satışa sunulan biletleri biletix'in web sitesinden veya yetkili satış noktalarından alabilirsiniz.

Yılın Albümü: ‘Bende Bi’ Aşk Var’

Yayınlandığı ilk günden itibaren herkesin ilgisini çeken Göksel'in yeni albümü çıkış parçası olan ' Acıyor' ile kısa sürede büyük bir başarı yakaladı. Yılın albümü olarak gösterilen ‘Bende Bi’ Aşk Var’ 'da, tek bir şarkı hariç bütün söz ve müzikler Göksel'in kendisine ait. Söz ve müziği Mabel Martiz'a ail olan 'Yarım Kalan Şarkı' dışında söz ve müzikleri kendisi hazırlayan Göksel, uzun süren sessizliğini bozarak birbirinden güzel şarkıların yer aldığı albümü ile müzik piyasasını salladı.

Göksel 6 Nisan'da Ankara Jolly Joker'de!

Göksel 6 Nisan'da Ankara Jolly Joker'de!

Yoğun bir hazırlık sürecinden sonra yayınladığı albümü ile umduğu gibi büyük bir başarı yakalayan başarılı sanatçıyı, 6 Nisan Cuma günü de Ankara Jolly Joker'de izleyebilirsiniz. Biletler tükenmeden, yılın albümünü yayınlayan Göksel konseri için, biletix yetkili satış noktalarına veya biletix web sitesine uğramayı unutmayın!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları