MURAT BOZ DEĞERİNİ İKİYE KATLADI

MURAT BOZ DEĞERİNİ İKİYE KATLADI Galeri

2 yıla oranla fiyatını 2'ye katlayan Murat Boz, bu yıl 1 milyon TL'ye anlaşma imzalayacak! Magazin dünyasının popüler isimlerinden Murat Boz, bir içecek firması ile 1 milyon TL'lik sözleşme yapmaya hazırlanıyor. Son zamanlarda Medya'nın popüler simaları, yaptıkları astronomik rakamlı anlaşmalar sayesinde banka hesaplarını oldukça kabartıyorlar. Megastar Tarkan gibi, Murat Boz da önümüzdeki dönem için bir içecek firmasıyla anlaşacak. Boz son olarak „O Ses Türkiye“ yarışmasında jürilik yaparak kendinen oldukça söz ettirmişti. İçecek firmasıyla yapacağı anlaşma gereğince hem firmanın reklamlarında rol alacak hem de firma sponsorluğunda yapılacak konserlerde ve etkinliklerde sahneye çıkacak. Bu anlaşmayla birlikte Morat Boz'u ekranlarda daha fazla göreğe benziyoruz.

AYNI ŞİRKETLE İKİNCİ ANLAŞMASI


2010 yılında aynı içecek firmasıyla 450 bin TL'ye anlaşan Murat Boz, aradan sadece 2 yıl geçmesine karşın fiyatını neredeyse 2'ye katlamış durumda. Daha önce de büyük ses getiren anlaşmayla içecek firmasının reklamdaki yüzü haline gelen Murat Boz, „Hayat Sana Güzel“ isimli kampanya ile milyonların beğenisini toplamıştı.
2006 yılında, single olarak yayınladığı „Aşkı Bulamam Ben“ ile müzik çevresinde büyük beğeni toplayan Murat Boz, 2007 yılında ise ilk albümü olan „Maximum“ ile yıla damgasını vuran isimlerden biri olmuştu. Aradan çok geçmeden 2008 yılında ikinci teklisi „Uçurum“'u yayınlayan Murat Bozu'un bu şarkısı yılın en iyisi seçildi. Hızını kesmeden devam eden Boz, 2009 yılında ikinci albümü „Şans“ı, 2011 yılında ise üçüncü albümü „Aşklarım Büyük Benden“i yayınlamıştır.


KONSERİNDE ETEK GİYMİŞTİ!

KONSERİNDE ETEK GİYMİŞTİ!


Murat Boz 2008'de, Bostancı Gösteri Merkezi'nde sahne aldığı konserde „savaşçı tarzı“ etekle hayranlarının karşısına çıkmıştı. Çok konuşulan bu olay öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan Murat Boz şöyle konuşmuştu: „ Erkek adam etek giyer mi giymez mi diye bir şey yok. Erkek adam da etek giyer. Mel Gibson da giydi o erkek değil mi?“ Konser günü giydiği etekle kendisini „Gladyatör“ filminde Russel Crowe'un oynadığı Maximus'a benzetmişti! Ancak aradan geçen yıllar gösterdi ki, Murat Boz attığı her adımda değerini sürekli katlamış ve megastar olma yolunda da hızla ilerliyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları