TUBA ÜNSAL BOŞANIYOR

TUBA ÜNSAL BOŞANIYOR Galeri

2010 yılında Amerika'nın Los Angeles kentinde Murat Pilevneli ile dünya evine giren Tuba Ünsal, bugün resmen anlaşmalı olarak boşanıyor.
Sürpriz şekilde evlendikten sonra, evliliklerini Twitter'dan Türkiye'ye ilan eden Tuba Ünsal – Murat Pilevneli çifti, 2010 yılının sonlarında ilk bebeklerini kucaklamışlardı. Sare adını verdikleri bebeğiyle ilk kez Los Angeles'da bulunan evinde Elle dergisi için röportaj veren Tuba Ünsal ilişkileri hakkında şunları anlatmıştı: “ Bizimkisi modern bir aşk hikayesi diyebiliriz, klasik olmadığı kesin. Birlikte çok eğleniyoruz ve birbirimize her anlamda destek oluyoruz. Aynı zamanda da gerçekten iyi arkadaşız. Herkesin kendine ait hayatı var, birbirimizin sınırlarına müdahale etmiyoruz.”

TUBA ÜNSAL'IN TEK TALEBİ, SARE BEBEĞİN VELAYETİ


Geçen yaz aylarından beri haklarında çıkan ayrılık söylentilerini sürekli yalanlayan Tuba Ünsal – Murat Pilevneli çifti nihayet geçen ay yaptıkları resmi açıklamada boşanma kararlarından bahsetmişlerdi. 1 yaşındaki kızları Sare bebeğin çok merak edilen velayetiyle ilgili olarak yapılan açıklamada, Tuba Ünsal'ın, Pilevneli'den kızının velayeti dışında hiçbir özel talebi olmadığı belirtildi. Daha önceki yıllarda Cem Cantaş ile ilk evliliğini yapan Tuba Ünsal'ın tekrar evliliğini sonlandırıyor olması hayranları arasında üzüntüyle karşılanıyor.
Çok merak edilen boşanma nedenleriyle ilgili çift detaylı bir açıklama yapmazken, sadece şunları söyleyerek yetindiler: “2010 yılında başladığımız evliliğimizde 4 ay önce bir yol ayırımına geldik ve bu süre sonunda her konuda karşılıklı anlaşarak evliliğimizi sonlandırmaya karar verdik. Bundan sonra kızımızın da içinde bulunduğu bu ilişki, karşılıklı dostluk ve saygı çerçevesinde devam edecektir”

EVLİLİK BUGÜN RESMEN BİTİYOR


Yakın zamanda boşanma kararları ile ilgili basın açıklaması yapan Tuba Ünsal – Murat Pilevneli çifti, basın mensuplarına seslenirken şu ifadeleri kullanmışlardı: “Siz değerli basın mensuplarından, boşanmamız için başlattığımız bu hukuki süreçte bizlere anlayış göstermenizi ve bu açıklamanın dışındaki yanıltıcı bilgilere itibar etmemenizi önemle rica ediyoruz.” Bu açıklamadan sonra geçen sürede kızları Sare'nin de bulunduğu boşanma sürecinden mümkün olduğunca az bahsederek boşanma gününü bekleyen çiftin nihayet bugün anlaşmalı olarak boşanacakları haberi magazin çevresinde hızla yayıldı. Hiçbir maddi talebi olmadığı haberi alınan Tuba Ünsal'ın, kendi isteğiyle bebeğin velayetini alacağı tahmin ediliyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları