Yalın'ın En Son Albümü Sen En Güzelsin

Yalın Sen En Güzelsin Galeri

Yalın, 1980 yılında Nişantaşı'nda doğmuştur. Çıkardığı albümlerinde ise kendi sözlerini, bestelerini görmek mümkün. Son zamanların en gözde Türk pop sanatçılarından biri olduğundan ise şüphemiz yok. Yakışıklı oyuncu özellikle kızlarında bir numaralı gözdelerinden biri. Serdar Ortaç, Sıla, Bengü gibi ünlü şarkıcılara da verdiği besteler yine oldukça beğeni toplamıştır. 2004 yılından beri sürekli dolu dolu şarkılar ile ön plana çıkan ünlü şarkıcı, genellikle single parçalar çıkarmıyordu. Ancak bu son çalışmasından önce çıkardığı " Anlat Güzel Mi Oralar" single parçası ile röportajlarda bu single parçayı "yeni çalışmanın habercisi olarak kendisini sevenlere bir hediye" olarak niteledi.

Bu Yılın En Güzel Parçaları Yalın'dan...

2004 yılında çıkardığı "Ellerine Sağlık" albümü ile adından söz ettiren Yalın, yeni çıkardığı "Sen En Güzelsin" çalışması ile tekrar karşımıza çıktı. 2004 yılında Zalim isimli şarkısı dilden dile dolanmış ve Kral Tv tarafından "En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçı" ödülüne de layık görülmüştür. Yeni albümünde ise yine birçok slow ve hareketli şarkılar ile karşımıza çıkıyor. Özellikle çıkardığı bütün çalışmaların en çok satanlar listesinde olması da ünlü oyuncunun ne kadar büyük bir hayran kitlesinin olduğunun ispatı değil mi? Bir insan bütün albümlerinde başarılı mı olur diyorsanız bu soru Yalın için kocaman bir "Evet" cevabı içeriyor. 2012 yılında çıkardığı son yapım olan "Sen En Güzelsin" ünlü şarkıcının 6.inci çalışması oluyor. Ozan Çolakoğlu'nun prodüktörlüğünde hazırlanan albüm, Temmuz ayında karşımıza çıkmıştır ve çıkış parçası da "Kasma" isimli parçasıdır. Toplam 12 tane şarkı ile müzik marketlerindeki yerini alan Yalın, satış sayısına bakılırsa beklediği ilgiyi görüyor gibi. Üstelik bu çalışmasında yer alan bütün şarkıların sözleri ve müziği ise sanatçıya ait. Dr'de en çok satılanlar arasında ilk 10 albümden biri olma başarısını da sürdürüyor. Albümün henüz yeni çıkmasını göz önüne alırsak oldukça iyi başarıdan da söz edebiliriz. Bu yıl yer alan şarkılara söyle bir göz attığımız zaman eğlenceli ve hareketli şarkıların yanında slow parçalarda göze çarpıyor. Çıkış parçası olan "Kasma" ise hareketli ve eğlenceli tarzıyla şimdiden dillerde dolanıyor. Özel bir çalışmanın eseri olduğu ise yine Ozan Çolakoğlu'nun parmağının bu işte olduğunun en büyük ispatı.  Dadadadan, Olmasa da Olur, Onun Yolu gibi parçalarda en az çıkış parçası da kadar ilgi çekiyor. 


Idefix.com'da Kampanyalar ve İndirim Kuponları

En son çıkardığı albüm dahil olmak üzere Yalın'ın bütün parçalarına ulaşmak için Idefix.com'u ziyaret edebilirsiniz. Idefix.com, ünlü şarkıcıya ait bütün çalışmaları oldukça uygun fiyat ve indirimler ile karşımıza çıkarıyor. Fırsat kodlarına ise sitemizden ulaşabilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz ve fırsat kodunu görmek için üye olmanıza da gerek yok. İndirim kuponları ve hediye çekleri Indirimlr.com'da güncel olarak yayınlanmaya da devam ediyor. Yerli ve yabancı birçok sanatçının müzik eserine ulaşmak da mümkün.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • İNCİ
  • idefix
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları