Acun Ilıcalı Yeni Projesiyle Şaşırtacak

ACUN ILICALI YENİ PROJESİYLE ŞAŞIRTACAK Galeri

Herkesin beğeniyle izlediği Yetenek Sizsiniz 3. sezon finalini yaptı. 3 yıl süren yarışmalarının birikimiyle, Acun Ilıcalı, yepyeni bir projeye start verecek. Yetenek Sizsiniz'in en yetenekli 20 yarışmacısının katılacağı bu yeni gösteri sirk tadında geçecek. Çeşitli alanlarda başarısını kanıtlayan, illüzyonistler, dansçılar ve müzisyenlerden oluşan 20 kişilik gösteri yaz süresince Türkiye'yi şehir şehir dolaşacak. Gösteri metinleri yeni senaristler tarafından yazılırken, konsept olarak karma gösterilere de yer verilmesi bekleniyor. Örneğin bir müzisyen ile bir komedyen ortak bir gösteri yapacak! Gösterilerin yaklaşık 3 saat sürmesi bekleniyor. Yapımcılar gösteri hakkındaki yorumladında: “Bir nevi sirk gibi geçecek” ifadesini kullanıyorlar. Bunların yanısıra, Acun Ilıcalı'dan beklendiği gibi ses, ışık ve görsel düzenlemeler gösterişli bir uyum içerisinde sahneyi dolduracak.

İlk Sezon Emekleme Dönemiydi

Yetenek Sizsiniz yarışması bu güne kadar neredeyse 1500 yarışmacıya “yetenek” olma şansı verdi. Ancak ilk sezon için emekleme evresi demek hiç yanlış olmaz. Yetenek Sizsiniz'in ilk yılında tek yetenek algısı “Hip Hop”tan başka Bir şey değildi. Amerika, Almanya ve Ingiltere'de de benzer yarışmalar bulunduğundan bu ülkelerden gözlemciler bizim yarışmamızı izlemeye gelmişlerdi. Ilk sezon için “çok zayıf” yorumunu yapan misafir gözlemciler üçüncü sezon için “Bu yeteneklerin bazıları bizim ülkemizde bile yok!” yorumunda bulundular. Acun Ilıcalı, deneyim ve bu konudaki yeteneğini göstererek yarışmanın her sezonunda bir öncekine oranla hem yetenek çeşidinin artmasını, hem de şovun profesyonelleşmesini sağlamış gibi görünüyor!

Yetenek Sizsiniz Kalıcı Bir Eğlence Sirki Olacak

3 yıl boyunca Yetenek Sizsiniz yarışmasının tüm sezonlarında, birçok alanlarda başarısını kanıtlayan 20 kişinin, sirk tarzında gerçekleştireceği gösteriler yaz başından itibaren Türkiye'nin şehirlerini gezerek tüm hünerlerini sergileyecek. Acun Ilıcalı'nın bu yeni projesi, her yıl gösterilip daha sonrasında unutulan gösterilerden biri olacağa hiç benzemiyor. Yetenek Sizsiniz'in eğlence sirki her gösterisinde salonları dolup taşıracak gibi görünüyor. Tabi bu yeni şon sürekli kendini geliştirdiği ve yeni yetenekleri de kadrosuna katarak devam ettiği sürece, diğer benzer yarışmaların aksine, yıllarca devam edebilir!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları