Yetenek Sizsiniz Şampiyonu Max Oldu!

Yetenek Sizsiniz Şampiyonu Max Oldu! Galeri

Birbirinden farklı yetenekleri izleyiciler ile buluşturan Yetenek Sizsiniz'de üçüncü sezonun şampiyonu belli oldu! İlk günden beri yarışmanın favorilerinden biri olan Ali Yeşilırmak ve köpeği Max, keyifli şovları ile Yetenek Sizsiniz'in kazananı oldu! Sezon başından beri büyük beğeni toplayan Diamond İllüzyon, Pembe Panter Komedi Dans Üçlüsü, Kutay Özkan ve Tarçın, Kafkas Kartalları ve Ali Yeşilırmak& Max son 5 finalist arasına girmeyi başardı. Büyük finalde, Kafkas Kartalları ile karşılaşan Ali Yeşilırmak ve Max, eğlenceli şovları ile onları geride bırakarak büyük ödülün sahibi oldu.

OYLAR SEVİMLİ KÖPEK MAX İÇİN!

OYLAR SEVİMLİ KÖPEK MAX İÇİN!

Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunun yanı sıra jüri koltuğunda Sergen Yalçın ve Hülya Avşar ile oturduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye, 3.sezonu ile de izlenme rekorları kırdı. Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni olan Yetenek Sizsiniz, dün gece yapılan final bölümüyle de milyonları ekrana kilitledi. Birbirinden yetenekli yarışmacıların şovlarını sergilediği final bölümünde, Kafkas Oyunları oynayan Kafkas Kartalları da nefes kesen performansları ile izleyenleri büyüledi. Sahneye çıktığı ilk günden bu yana Yetenek Sizsiniz jürilerinin ve izleyenlerin sevgilisi olan sevimli köpek Max ve eğitmeni Ali Yeşilırmak, finalde ipi göğüsleyerek özellikle hayvanseverlerin beğenisini kazandı. Max, eğitmeninin verdiği direktifleri bir bir yerine getirerek hem zekası hem de sevimliliği ile izleyenlerden en çok oyu almayı başardı. Özellikle Max'ın horon teptiği final şovu izleyenler tarafından büyük beğeni topladı.

YETENEK SİZSİNİZ

Birçok televizyon programının formatını Türkiye'ye getiren isim olan Acun Ilıcalı, Yetenek Sizsiniz Türkiye ile de 3 sezondur Türk izleyicileri ekran başına kilitliyor. İlk 2 sezonu ile reyting rekorları kıran ve son sezonu ile de birbirinden yetenekli isimleri Türkiye ile buluşturan Yetenek Sizsiniz önümüzdeki aylarda yeni sezonu ile tekrar ekranlarda olacak.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları