Cem Yılmaz Ahu Yağtu Çifti Evlendi!

Cem Yılmaz Ahu Yağtu Çifti Evlendi! GaleriCem Yılmaz ve Ahu Yağtu çifti, cumartesi akşamı Pera Palas Otel'de yapılan bir düğün ile evlendi. Aylardır magazin dünyasını meşgul eden çiftin beraberliği, birçok ünlü ismin katıldığı düğün töreni ile taçlandı. 4 aylık hamile olan Ahu Yağtu'nun mutluluğu gözlerden kaçmazken, bir zamanların ünlü çapkın komedyeni Cem Yılmaz'ın da oldukça heyecanlı olduğu gözlendi.

Beren Saat&Kenan Doğulu Çifti İlk Kez Elele

Beren Saat&Kenan Doğulu Çifti İlk Kez Elele


Aralarında Demet Evgar, Tarkan, Gülşen Bubikoğlu, Mazhar Alanson-Biricik Suden, Sezen Aksu, Meltem Cumbul, Tarkan Demet Akbağ, Yılmaz Erdoğan-Belçim Bilgin, Şebnem Ferah, Erdil Yaşaroğlu-Begüm Kütük gibi birçok ismin bulunduğu 150 davetlinin, düğünde oldukça keyifli zaman geçirdiği öğrenildi. Geçtiğimiz haftalarda magazin dünyasına bomba gibi düşen bir başka beraberlik de ilk kez görüntülendi. Kenan Doğulu- Beren Saat çifti, ilk kez elele bsaının karşısına çıakrak düğüne beraber geldi.

Balayı Dubai'de!

Balayı Dubai'de!


Cem Yılmaz- Ahu Yağtu çifti, otele bir gün önce yerleşerek hazırlıklar sırasında hazır bulunmak istedi. Düğün gecesi sahneye çıkan Ümit Besen de, otele saatler öncesinden gelerek, yılın düğünü için hazırlıklarını yaptı. Düğüne davetli olarak katılan Mazhar Alanson, Tarkan ve Sezen Aksu da sahneye çıkarak Cem Yılmaz&Ahu Yağtu çifti için şarkı söyledi. Pembe-beyaz renkerin hakim olduğu düğün koseptinde, davetliler Twitter'dan sürekli olarak durum güncellemesi yaparak geceden haberleri verdi. Hakan Yıldırım imzalı gelinliği içinde çok güzel görünen Ahu Yağtu'nun ise karnının yavaş yavaş belli olduğu gözlerden kaçmadı. Çiftin, düğünden sonra balayı için Dubai'ye gittiği öğrenildi. Böylecei 2012'de magazin dünyasının en önemli gelişmelerinden biri olan Cem Yılmaz&Ahu Yağtu düğünü de ardında birçok hikaye bırakarak gerçekleşmiş oldu.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları