Kurban Bayramınızı Geçirebileceğiniz Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Fırsatları

Galeri

Kurban Bayramı yavaş yavaş yaklaşıyor ve doğal olarak tatil planları yapanların heyecanları da biraz daha artıyor. Durum böyle olunca gerek yurt içinde gerek yurt dışında Kurban Bayramına özel olarak tatil fırsatları da çoğalmaya başladı. Her ne kadar bu yıl bayramın perşembe gününe denk gelmesi moralleri bozsa da yine de kesintisiz dört günlük bir tatil oldukça ideal bir süre. Her yıl birçok otel, pansiyon ve tatil köyleri bu tarz uzun süreli tatillerde insanları şehrin vermiş olduğu stres ve sıkıntıdan uzak tutmak için çeşitli kampanyalar düzenliyor. Size bu kampanyalardan ve fırsatlardan yararlanmanız için en ideal sitelerden bahsedeceğiz.

Yurt İçi ve Yurt Dışı Kurban Bayramı Otelleri Tatil Fırsatı!

Gerek kampanyaları gerek fırsat kodları ile sizlere en cazip fiyatlarla tatil yapma imkanı sunan siteler arasında Tatil.com geliyor. Antalya/Didim'de bulunan Seabird Otel kişi başı 43 TL'den başlayan fiyatlarla sizlere tatil yapma imkanı sunuyor. Eğer 0-6 yaş arasında bir çocuğunuz var ise o da bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanıyor. 24 saat oda servisi, çocuk havuzu ve kaydırağın yanı sıra güneşlenmeniz için terası ve birçok sosyal aktivite de yine karşınızda. Fiyat olarak oldukça makul bir kampanya. Yine Antalya/Didim otelleri arasında bulunan Palm Wings Beach Resort'da kişi başı 85 TL'den başlayan fiyatlar ile sizlere güzel bir tatil fırsatı sunuyor. Üstelik 0-12 yaş arasındaki çocuklar için ise ücret alınmıyor. Bu sayede geniş bir aile olsanız daha çok uygun fiyatlar ile güzel bir dört gün geçirebilirsiniz. Tatil.com, bu tarz birçok fırsat ile karşınızda. 0-14 yaş arası çocukları ücretsiz olarak oteline alan mekanlar dahi var. Yapmanız gereken ise sadece siteye girmek ve biletinizi ayırmak. Biraz acele etmenizde fayda var çünkü henüz güneş etkisini yitirmedi ve pek de yitirecek gibi gözükmüyor. GeziSitesi.com'u da kesinliklikle ziyaret etmelisiniz. İnanmakta zorluk çekebilirsiniz ama günlüğü 17 TL'den başlayan fiyatlar ile Ege'nin en güzel ve nezih otellerinde konaklama fırsatınız var. Üstelik oda kahvaltısı gibi özel hizmetlerde sunuluyor. Tatili yurt içinde geçirmek yerine yurt dışını tercih edenler içinde birbirinden kampanyalar düzenlenmiş. Paris, Dubai, Prag, Tunus, Beyrut, İspanya gibi birçok turlara katılabilirsiniz. Önümüzdeki Ramazan Bayramına kadar bir daha bu kadar uzun süre bir tatil fırsatını yakalamak pek de mümkün gözükmüyor. Bu yüzden bu fırsatları kaçırmayın.

Fırsat Kodlarından Yararlanın!

Tatil.com ve Gezisitesi'nin yanında Bavul.com, Otel.com ve Gezinomi.com sitelerini de ziyaret ederek Kurban Bayramına özel fırsatları ulaşabilirsiniz. Onlarca farklı otel arasından sizin için en cazip olana ulaşmak için acele edin. Bu arada size ek avantajlar sağlayacak fırsat kodlarınızı ise biz temin ediyoruz. Sitemizde bulunan indirim kuponları ve hediye çekleri sayesinde alışverişleriniz çok daha uygun fiyata gelecek. Bu kodlara ulaşmak için sitemizi yani iNdirimlr.com'u ziyaret etmeniz yeterli. Kodlara güncel olarak ulaşmanız için sitemizi takip etmeniz yeterli. Bu fırsatları kaçırmayın.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gezisitesi
  • Tatil.com
  • Gezinomi
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları