Siyahlı Kadın Vizyon Tarihi 9 Mart 2012

Siyahlı Kadın vizyon tarihi 9 Mart 2012 Galeri

Harry Potter oyuncusu Daniel Redcliffe Siyhalı Kadın adlı korku film için kamera karşısına geçmiştir. Merakla beklenen korku filmin vizyon tarihi nihayet geldi! Siyahlı Kadın 9 Mart 2012 Türkiye'de vizyona girecektir! Yetişkin Harry Potter hayranları kahmaranları ile tekrar buluşacak. Bu kez sinema severleri gerçekten heyecan dolu dakikalar bekliyor.

Siyhalı Kadın Korku Filmin Oyuncu Kadrosu

James Watkins'in yönettiği 'The Woman in Black' asıl ismini taşıyan Siyahlı Kadın yaklaşık 95 dakika korku dolu anlar yaşatacaktır. Oyuncu kadrosunda bir çok ünlü yer almaktadır. Harry Potter olarak tanıdığımız Daniel Redcliffe, Ciaran Hinds, Janet McTeer, Sophie Stucky, Misha Handley, Liz White, Shaun Dooley, Mary Stockley Jessica Rayne, David Burke Siyahlı Kadın filiminde rol almaktadır. The Woman in Black adlı korku filmin senaryosu ise ünlü Jane Goldman'e aittir.

The Woman in Black Korku Flminin Konusu

Genç bir avukat olan Arthur Kipps (Daniel Redcliffe), uzak bir kasabada yeni ölen bir müvekkilinin miras işlemlerini halletmek için yola çıkmıştır. Fakat bu kasabada yolunda gitmeyen, garip şeyler vardır. Kasabada yaşaynlar Arthur Kipps'e ters davranırlar. Sadece bir kişi onu iyi davranmaktadır, adı ise Sam Daily (Ciaran Hinds). Küçük Kasaba, hayattayken hor görülen bir kadının hayaleti ile lanetlenmiştir...ve Arthur Kipps herşeyn farkına varmaktadır... Siyahlı Kadın korku filmin konusu daha önce yazılan -I'm the King of the Castle- adlı romandan alınmıştır. Ünlü yazar Susan Hill'e ait olan Roman şimdiyse James Watkins yönetmenliğinde beyazperdelere aktarılmıştır. Gerilim dolu filmin baş rolünde hepimizin tanıdığı Harry Potter oyuncusu Daniel Radcliffe yer almaktadır! Korku film sevenler 9 Mart 2012 Siyahlı Kadın macerasını Türkiye şehirlerinde heyecanla izleyebilirler.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Roman
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları