Pamela Anderson Yalan Dünya'da!

Pamela Anderson Yalan Dünya'da! Galeri

Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı ve başrolünü üstlendiği, Kanald'nin sevilen dizisi Yalan Dünya gelecek haftaki bölümünde bir dünya starını ağırlayacak! Patos reklamı için Türkiye'ye gelen dünyaca ünlü seksi yıldız Pamela Anderson, Yalan Dünya'nın gelecek haftaki bölümünde kamera karşısına geçecek! Önceki gün Türkiye'ye gelen Pamela Anderson, dün öğle saatlerinde yoğun güvenlik önlemleri altında Yalan Dünya'nın setine gitti.

Orçun Pamela Anderson ile mi Öpüşecek?

Orçun Pamela Anderson ile mi Öpüşecek?


Dizinin yaratıcısı Gülse Birsel'in ve Kanald'nin isteği üzerine rolü açıklanmayan Pamela Anderson'un dizideki yeri merak konusu oldu. Rolünün sürpriz olmasını isteyen Yalan Dünya yapımcıları, rol hakkında bilgi vermezken, yalnıca Pamela Anderson'un kendini canlandırcağını dile getirerek küçük bir ipucu verdi. Dizinin fanları, Pamela Anderson'un, kısa sürede fenomene dönüşen Orçun karakterinin öpüşme hayallerini süsleyeceğini konuşuyor. Dizide yer alan bütün karakteler hakkında Pamela Anderson'un hangisiyle oynacağına yönelik sosyal medyada tahminler uçuşuyor. Ağırlıklı olarak Orçun karakteriyle bir rol oynayacağı düşünülse de, evin çapkın erkeği Selahattin ve kadınları sesiyle etkilediğini düşünen Çağatay karakteri de tahminler arasında. Yalan Dünya'nın Pamela Anderson'un

Yalan Dünya

Yalan Dünya


Gülse Birsel'in kısa sürede ekran fenomenine dönüşen karaketeriyle dikkat çeken kahkaha yüklü dizisi “Yalan Dünya” , Ocak ayından itibaren Kanal D'de ekranlarında izleyicisyle buluşuyor. Gülse Birsel'in ince zekası ve espri anlayışı ile senaryosunu kaleme aldığı 'Yalan Dünya' nın müziklerini de Nil Karaibrahimgil üstleniyor. Yapımın yönetmenliğini, Avrupa Yakası'nın da yönetmeni olan Jale Atabey Özberk yapıyor. Şüphesiz ki, dizinin kadrosunda yer alan Altan Erkekli, Füsun Demirel, Olgun Şimşek, Beyazıt Öztürk, Hasibe Eren, Sarp Apak, Öner Erkan, Nihal Yalçın, Bartu Küçükçağlayan, Tuna Orhan, Ömür Arpacı, Hakan Meriçliler, İrem Sak, Gupse Özay ve Gönül Ülkü 'nün, Yalan Dünya'nın bu kadar kısa zamanda böylesine çok izlenmesinde payı büyük.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları