8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Sevdiklerinizi Çiçekle Gülümsetin!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Sevdiklerinizi Çiçekle Gülümsetin! Galeri

Dünyanın birçok yerinde aynı zamanda kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar günü, sevdiğiniz kadınları mutlu etmeniz için size çok güzel bir fısat veriyor. Her kadın birinin hayatında özeldir ve siz de hayatınızdaki özel kadını bu güzel günde gülümsetmek isterseniz tek yapmanız gereken onu hatırladığınızı göstermek. Bunun da elbette ki en güzel yolu, her daim kadınların yüzlerine kocaman bir gülümseme koyan çiçekler. Türkiye'nin en büyük online çiçek sipariş sitesi olan Çiçek Sepeti ile bunu yapmak oldukça kolay. Çiçek Sepeti'inde yer alan birbirinden güzel çiçekler, buket seçenekleri ya da çikolata kutularından biri, sizin hayatınızdaki özel kadın için olabilir.

Çiçek Sepeti

Çiçek Sepeti

Hayatlarımızda çok özel yerleri olan varlıkları gülümsetmek; yüzlerindeki gülümsemeden mutlu olmak hepimizin en çok arzuladığı şeylerden biridir. Hepimizin hayatında her zaman çok özel olan bir kadın vardır: annemiz, kızkardeşimiz, sevgilimiz, eşimiz, aşkımız, kızımız...Bu özel kadınları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde birer çiçekle veya bir çikolatatla mutlu etmek çok kolay! Tek yapmanız gereken Çiçek Sepeti'ne giderek, Kırmızı gül, Beyaz gül, Lilyumlar, Orkide. Pembe gerbera, Karanfil, Guzmania, Ficus Benjamin, Papatya, olmak üzere daha onlarca çeşit çiçek arasından seçiminizi yapmak. Çiçek Sepeti'nde her zevke göre çiçek buketleri bulmak ve dilediğiniz notu iliştirmek mümkün. Çiçek Sepeti'nden siparişlerinizi anında verebilir, indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Çiçek Sepeti'nde 25TL'den başlayan fiyatlarla birçok çiçek çeşidini bir arada bulmak ve sevdiğiniz kadının zevkine göre dilediğinizi seçmek mümkün. Sitemizden Çiçek Sepeti'ne gidebilir; çiçek siparişlerinizi vakit kaybetmeden verebilirsiniz.

Dünya Kadınlar Günü

Amerika Birleşik Devletleri tarafından 1077 yılında ilan edilen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nün tarihi, kadınların erkeklerle eşit haklara sahip olma mücadelesinin başladığı 1850'lı yıllara dayanıyor. 8 Mart 1857'de, ABD'de dokuma işçisi olarak çalışan kadınların eşit çalışma koşulları talep etmesi ve bunun için mücadeleye başlamasıyla, 8 Mart günü akıllara kazındı. Bundan sonra bütün ülkelerde kabul gören bu gün, Dünya Kadınlar Günü olarak kutlanarak, kadınların yüzyıllardır özgürleşme adına verdiği mücadelenin simgesi oldu.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları