Şampiyon Digitürk'te Tur Atacak

34 haftalık zorlu lig maratonunun sonuna geldik. Fenerbahçe ve Trabzonspor arasındaki şampiyonluk mücadelesinin düğümü bu hafta Digitürk ekranlarında çözülüyor. Bugün sitemizde yer alan Digitürk fırsatından yararlanarak bu düğümün çözülmesine şahit olabilir, ayrıca Digitürk'ün sunduğu eğlenceli dünyaya da adım atabilirsiniz. Fırsata göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.


Bu sene Spor Toto Süper Lig'in büyük sürprizlerle tamamlanmakta olduğunu iddia edebiliriz. Yaptığı flaş transferlerle ligi domine edeceği düşünülen Beşiktaş ve Frank Rijkaard gibi dünyaca ünlü bir teknik adamla Galatasaray tarihlerinden ve isimlerinden beklenilmeyecek derecede kötü derecelerle sezonu tamamlamak üzere. Son şampiyon Bursaspor ise ligi sürükleyen iki takım olan Fenerbahçe ve Trabzonspor'dan, puan olarak, oldukça geride kaldı.


Fenerbahçe ve Trabzonspor arasındaki kıyasıya şampiyonluk mücadelesi son haftaya kadar taşındı. Bu hafta düğümü çözecek olan 90 dakikalık maçların ardından, şampiyon takım turunu Digitürk Lig Tv ekranlarında atacak. Bu coşkuya son haftadan itibaren dahil olabilirsiniz. Ayrıca bu fırsattan yararlananlar için:


- Digiturk sinema paketi 12 ay boyunca 30,99 TL.


- Sene sonuna kadar HD cihaz ve yayınları + 3 ay boyunca Sinema Salonları’nda oynayan bütün vizyon filmleri + 2 ay boyunca LİG TV ve yetişkin kanalları ile tüm kanallar + geri kalan 10 ayda da tüm ulusal kanallar, haber kanalları ve müzik kanallarının yanında seçeceğiniz belgesel, extra haber, spor, çocuk ve yaşam ve eğlence kanallarından ikisi ücretsiz.


Bu fırsatın yanında başka fırsatlara da göz atmak için buraya tıklayarak sitemize göz atabilirsiniz.


Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları