Gökhan Türkmen konserleri 2012

Gökhan Türkmen konserleri 2012 Galeri

Gökhan Türkmen son albümü


Gökhan Türkmen 9 Mart 2012 Adana'da..


Genç şarkıcı internet üzeri paylaştığı parçalarıyla bir anda milyonların sevgilisi olmuştur. Yoğun ilgi üzerine Gökhan 9 Mart 2012 akşamı Adana'da sahne alacaktır. Özel bir geceye katılacak olan şarıkıcı hayranları ile buluşmaya hazırlanıyor. Gökhan 9 Mart Perşembe akşamı Adana Zirve Park'da sahne alıp, sevilen şarkılarını sergileyecektir.


Gökhan Türkmen kim?


Genç müzisyen 1983 yılnda doğumuştur ve ilk defa 1997 yılında bir gitar eline geçmiştir. Daha sonra 2003 itibariyle çeşitli mekanlarda ve organisasyonlarda sahne almıştır. Gökhan Türkmen 2008 yılında 'Büyük İnsan' isimli parçasını Youtube'de paylaşmıştır! Koyduğu video müzik severler tarafından tam 5 milyon kez izlenmiştir. Youtube sayesinde Gökhan Türkmen müzik dünyasına son derece hızlı bir giriş yapmıştır. İlk albümüne 'Büyük İnsan' ismini veren genç şarkıcı, Altın Kelebek ödülünü 'En İyi Çıkış Yapan Sanatçı' dalında kazanmıştır. İkinci 'Biraz Ayrılık' adlı albümün çalışmaları'da büyük başarıya imza attmıştır. Şimdiye kadar sadece iki albüm çıkarttan Türkmen, müzik severler ve basın tarafından yoğun ilgi görmüştür.


Gökhan Türkmen'nin sevilen parçası: Sar Beni Başkasına YasaklaGökhan Türkmen son albümü


Özel bir geceye davet edilen Gökhan, 9 Mart Perşembe akşamı Adana Zirve Park'da sahne alacaktır. Genç müzisiyen sevilen yeni ve eski parçalarını bu kez Adanalı hayranları için söylecektir. Peki bu Adana'daki gece neden bu kadar özel? Çünkü geceye katılacak olan ve bilet alan ilk yüz üniversite öğrencisi Gökhan Türkmen ile tanışma fırsatını kazanacaktır. Genç müzisiyen düzenlenecek olan bir seminerde kendi hayat hikayesini ve başarısının sırrını hayranlarına anlatacaktır. Duygusal müzik tarzı ve mütevazi hayatının yanı sıra aşk dolu parçalarıyla göze çarpan Gökhan, 9 Mart 2012 de Adana'da düzenlenecek olan konserine yoğun ilgi bekleniyor...

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları