Aslan Max Kralın Doğuşu Vizyon Tarihi!

Aslan Max Kralın Doğuşu vizyon tarihi! Galeri

Çocukların kahramanı Aslan Max Kralın Doğuşu, 9 Mart'ta Türkiye'de gösterime girecektir. Aslan Max ile maceralı anlar yaşamaya ne dersiniz? Tüm çoçukları haftaya yepyeni bir heyecan dolu bir dünya bekliyor. Aslan Max Kralın Doğuşu çizgi filmi bir çok ünlü tarafından seslendirilmektedir. Türkiye'nin önemli isimlerinden bir kısmı macerada yer almaktadır! Sanatçıların arasında Sezen Aksu, Engin Altan Düzyatan, Özge Özpirinçci ve Yekta Kopan gibi dev isimlerde bulunmaktadır. Aslan Max filmi 6 Mart'ta gala gecesi düzenlemektedir. Ardından 9 Mart'ta Aslan Max Kralın Doğuşu tüm Türkiye çapında vizyona girecektir ve 150'den fazla sinemada gösterilecektir.

Aslan Max 9 Mart 2012 Türkiye'de vizyona giriyor...

Büyük Kahraman, korkusuz ve mücadeleci bir şekilde harekete geçiyor! Aslan Krallığı'nı Gölgelerin Efendisi'nden kurtarmak için dostlarını yanın alan Aslan Max macere için hazırlanmaktadır. Kararlı ve emin adımlarla ilerleyen sevimli Aslan, Max Maceraları –Kralın Doğuşu filminde çölün ortasındaki bir piramitten, gökyüzündeki bir adaya kadar bir çok yerde bulunan güç kristallerini bulmak için çaba göstermektedir. Bir diğer gezegenden gelen Gölgelerin Efendisi ile savaşan Aslan Max, üç güç kristalini alabilmek için uğraşmaktadır. Aslan Max'ın sinema filmi Kralın Doğuşu Türkiye'de 9 Mart'ta yolculuğa başlamaktadır. Max maceraları Gölgelerin Efendisi'ni yenmek ve güç kristallerine ulaşmak için, Aslan Max'ın yaşadığı heyecanlı anıları anlatmaktadır.

Aslan Max – Kralın Doğuşu

Kralın Doğuşu çizgi filmin güzel kraliçesini Sezen Aksu seslendirmektedir. Yekta Kopan ise büyük kahraman Max'ı canlandırmaktadır. Özge Pirinçci Aslan Max'ın en yakın arkadaşı Leena'ya oynamaktadır. Alpay Şayhan ise Yavru Fil'in rolünü seslendirmektedir. Engin Altan muhteşem sesiyle Aslan Max'ın rakibini Gölgelerin Efendisi canlandırmaktadır! Merakla beklenen Aslan Max Kralın Doğuşu 9 Mart'ta Türkiye'de vizyona girecektir. Büyüklerin ve küçüklerin izleyebilecek bir çizgi filim macerası çok yakında başlıyor...

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları