Fifa 12 İçin Geri Sayım

Fifa 12 İçin Geri Sayım Galeri


Çok kısa bir süre önce, çıkacağı EA Sports yetkilileri tarafından çıkacağı duyurulan, son zamanların en başarılı, efsane olan futbol simülasyonlarından biri olan Fifa 12 süper özellikler sunuyor. Bu arada listelediğimiz sitelerden herhangi birinin Fifa 12 için indirim fırsatı sunup sunmadığını buraya tıklayarak sitemizden kontrol edebilirsiniz.

Bir ara tahtını Japon oyun firması Konami tarafından geliştirilen Pro Evolution Soccer'a (PES) kaptıran, EA Sports tarafından geliştirilen Fifa serisinin 2012 versiyonu hakkında oyunun çıkacağına dair resmi açıklama geldi. Nintendo 3ds için olan sürümü 2011'in Eylül ayından itibaren oyun marketlerindeki yerini alacak olan Fifa 12, bu konsolun sağladığı özellikleri sonuna kadar kullanarak dokunmatik ekran vasıtasıyla, oyunseverlerin, futbolcunun görüş açısından ince paslar verebilmesini ve müthiş gol pozisyonlarına girebilmesini sağlayacak. Bu arada Nintendo 3ds'nin Türkiye satış fiyatı 800 TL civarında.

Fifa 12'nin en dikkat çekici yeniliklerinden biri ise "Yapay Zeka Vizyonu" sistemi sayesinde pas yapmayı daha da gerçekçi kılacak olması. Örneğin görüş mesafesinde olmayan bir oyuncuya pas yapmaya çalıştığınızda bu pasın hedefini bulması daha düşük bir ihtimal olacak. EA, bu sistemin, "kör paslaşma"yı ortadan kaldıracağını umuyor.

Fifa 12 ile ilgili gelişmeleri EA Sports Fifa Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları