Duman Türkiye konserleri 2012

Duman Türkiye konserleri 2012 Galeri

Duman grubu 9 Mart Cuma Gecesi Olimpia Event Hall 'de sahne alıyor... Türkiye'nin seçkin şehirlerinde konserler veren grup hayranlarıyla yeniden buluşacaktır. Başarılı konser performansları sergileyen Duman ekibi, dinleyicilerin beğenisini oldukça toplamıştır. Bu beğeninin üzerine Bostancı Gösteri Merkezi'nde kaydedilen Duman konseri albüm ve DVD olarak çıkarttırıldı.

Duman Biyografisi

Grup 1999 yılında kurulmuştur ve bugünkü ekip Kann Tangöze (Vokal), Batuhan Mutlugil (Gitar), Ari Barokas (Bas Gitar) ve Cengiz Baysal ( Bateri) üyelerinden oluşuyor. Dörtlü ilk albümlerini aynı senede çıkarttılar. 'Eski Köprünün Altında' adlı ilk albümleri onlara kısa zaman içerisinde şöhret sağlamıştır. Özellikle sahne performanslarına ağırlık veren gençler, kısa sürede kendine yüksek sayıda bir dinleyici kitlesi yaratmayı başarmıştır. Duman grubu daha sonra 2002 yılında ikinci albümlerini piyasaya sürmüştür. 'Belki Alışman Lazım' adlı ikinci albümde özellikle çıkış parçası 'Bu Akşam' ve 'Herşeyi Yak' adlı şarkılar Türkiye'de yoğun ilgi gördü. Bu şarkılar sayesinde genç beyler rock grupların arasında sabit yerlerini almışlardır. 2005 yılında üçüncü albümleriyle ise çok büyük beğeni toplamışlardır. Başarıların ardından sonra Duman grubu sadece Türkiye'de kalmayıp Avrupa turnelerine de çıkmıştır. Amerika'da bile konser veren dörtlü daha da büyük kitlelere ulaştmıştır. Duman en son albümünü 2009 yılında sunmuştur. Bu albümdeki eserler dinleyicileir son derece etkilemiştir.

Duman 2012 konser bilgileri

Büyük başarılara imza atan Duman 9 Mart 2012 de Cuma akşamı Olimpia Event Hall İstanbul'da konser verecektir. Merakla beklenen bu konser, biletlerin çabuk tükenmesine neden olmuştur. Olimpia Event Hall İstanbul Duman Konseri için kapılarını saat 22:00'den itibaren açıyor. Eğer sizde bu konserde olmak isterseniz biletix.com üzeri bilet almanız mümkündür.

Tarih: 09 Mart 2012
Yer: Olimpia Event Hall, İstanbul
Bilet Fiyatları: 56:00 TL
Saat: 22:00'de

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları