Yavuz Bingöl dizisi Bulutların Ötesinde başlıyor!


Yazuv Bingöl ve Ece Uslu 10 yıl sonra tekrar bir araya geldiler...


Yavuz Bingöl yeni dizisiyle çok yakında izleyicilerle buluşuyor. TRT 1 programında yayınlanacak olan dizi, 13 Şubat 2012 çekimlere başlamıştır. Dizinin yayın tarihi ise merakla bekleniyor. Bulutarın Ötesinde dizi çekimleri biraz fazla zaman alacaktır ve bu yüzden TRT 1 yönetimi dizinin hangi gün yayınlanacağı konusunda daha tam bir tarih açıklamıştır. Kesin olan tek: Bulutlar Ötesinde Mart'ın ikinci haftasında TRT 1 ekranlarında yayına geçecektir.

Yavuz Bingöl ve Ece Uslu tekrar kamera karşısında!


Muhteşem ikili yine başrollerini paylaşacaklar. Neredeyse 10 yıl önce Yavuz Bingöl ve Ece Uslu 'Zerda' adlı dizideki başrollerini paylaşmıştır. Uzun zamandan sonra başarılı ikili tekrar kamera karşısına geçiyor. Bulutların Ötesinde Yazuv Bingöl spor hocası Bekir ve Ece Uslu okul müdürü Elif'i canladıracaktır. Yavuz Bingöl şampiyonluk için finalde yarışmış bir eski güreşçiyi canlandırıyor. Ece Uslu ise kendi ayakları üzerinde durmayı başarmak isteyen ve bunun için her türlü maddi imkanları deneyen Elif adlı bir öğretmeni çanlandırıyor.


Bulutların Ötesinde Dizi Çekimleri


İddialı dizinin yönetmenliği Sadullah Şentürk, senaryosu ise Özgür Evren Heptürk'e aittir. Bulutların Ötesinde dizi projesi Sepya Film’in yapımcılığında gerçekleştiriliyor. Merakla beklenen bu dizi izleyicisine Mart ayların ilk haftalarında ulaşacaktır. Dizide rol alan oyunuclar: Yavuz Bingöl. Ece Uslu, Hakkı Erkök, Nur Erkul, Sibel Taşçıoğlu, Emre Törün, Kerem Arslanoğlu, Kerem Yağcı, Volkan Demirok, Şevket Çemç, Esra Yüce ve Murat Beceral. Dizi çekimlerine ilk olarak İstanbul ve Sivas şehirlerinde başlanmıştır. Sevilen sanatçı Yavuz Bingöl, dizi çekimlerinde Köfteci rolünde görüntülenmiştir. Dizide Yaruz Bingöl sporcunun yanı sıra bir Köfteci rolünü almıştır. Yavuz Bingöl köftecilik yaptığı sahneleri çekerken, rol gereği lezzetli köfteleri kızarttı ve daha sonra pişirdiği köfteleri ekip arkadaşlarına ikram ettmiştir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları