Uçurum dizisi skandal yarattı!


ATV'de yayınlanan Uçurum dizisi ilk görüntüleriyle büyük skandal yarattı


Dizi'deki fahişe CHP'li Milletvekili neden çıldırttı?
14 Şubat 2012 yayına giren Uçurum adlı yeni bir dizi, CHP İstanbul Milletvekili Nur Serter'in ismini bir fahişe karakterine kullanmıştır. CHP milletvekili Nur Serter ise mahkemeye gitmeye hazırlanmış durumda.

Nur Serter dava açıyor!


Uçurum dizideki fahişelik yapan bir kadının adını Nur Serter koyuncu, Milletvekili gerekli hukuki adımları atmaya başlamıştır.. İhtarname çekilmiştir ve ATV televizyon yönetimi haberdar edilip uyarılmıştır. Dizideki fahişe Ankara'yı aya kaldırdı. Haberlere göre Nur Serter dava açacağını söyledi. Milletvekili şöyle sözler kullandı: 'Kasıt olduğu açık, vicdan kırıntısı olan bunu kabul edemez' dedi. Serter hanım adının kullanılmasını Sabah Gazetesinden öğrenmiştir. Atv'de henüz yeni yayına giren 'Uçurum' adlı dizinin tanıtım haberini okuyup ve öğrendikleri: Oyuncu Esra Ronabahar'ın canlandırdığı fahişelikten mamalığa geçen bir karakter 'Nur Serter' adını taşıyor. O an büyük şoka giren Nur Serter, derhal avukatı sayesinde ATV yönetimi ile iletişime geçmiştir. ATV yönetimin cevabı ise şöyle olmuştur: 'Böyle birşeye izin veremeyiz', dedi.


Nur Serter Uçurum dizisini izledi!


Nur Serter Uçurum dizisini izlerken bir kötü ceza gibi olduğunu belirtti. Ayrıca CHP Milletvekili bunun tesadüf olmadığın iadda ediyor. Adının hiç bir romanda da bir karakter olarak geçmediğini ve genel olarak çok yaygın olmadığını anlattı. Ayrıca Nur Serter üniversite camiası ve milletvekili olarak kamuoyunda 10 yıldan fazla konuşulmaktadır. 'Burada kasıt var', dedi Milletvekili. Diziyi izlerken çok kötü anlar yaşadığını ifade etti ve izledikten sonra tepkisi daha da büyük olmuştur. Uçurum dizisini zorla izleyen CHP Milletvekili Nur Serter zor dakikalar geçirdiğini söyleyip ve bunun kesinlikle bilincli yapıldıgın söyledi.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları