Asena Survivor'dan elendi

Asena Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında sürpriz bir şekilde elendi. En büyük rakibinden kurtulan Nihat Doğan havalara uçtu.


Acun Ilıcalı'nın hazırladığı ve Dominik Cumhuriyeti'nde devam eden Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması halk oylamasında Tefik ile yarışan Asena adaya veda etti. Elendiği açıklanması üzerine büyük bir şok yaşayan Asena duygularını “Söyleyecek bir şey yok, yazık” şeklinde ifade etti. Gözleri dolan Asena'nın kelimeler adeta bozağında düğümlendi. Kendi isteğiyle ismini yazdırmasına rağmen, elenmeyi beklemeyen Asena'yı Nihat Doğan'ın sevinç gösterileri iyice üzdü. Nihat Doğan kararı duyunca ayağa fırlayıp Tevfik'e sarıldı ve Oley diyerek sevincini ifade etti.
Adalar birleştiğinde Asena Tevfik'le sert bir tartışma yaşamış, Tevfik Asena'nın emrivaki davrandığını ve kendisinin birşey yapmadığını sert bir şekilde eleştirmiş ve sen adada böyle bir şey yapamazsın demişti. Asena ise bu suçlamaları reddetmiş ve bir erkek gibi çalıştığını söylemişti. Geçtiğimiz Cumartesi günü kendi ekibine benim adımı yazın, ben de Tevfik diyecem ve onu adadan göndeceğim demişti. Ekibi de Asena'yı dinleyerek onu yazmıştı ve o da Tevfik'in adını söylemişti.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları