Survivor Ünlüler Gönüllüler Yarışmacıları Kim?

Survivor Ünlüler Gönüllüler Yarışmacıları Kim? Galeri

Geçtiğimiz sezonu büyük bir ilgiyle takip edilmiş olan Survivor Ünlüler Gönüllüleri Mart ayında yepyeni bir ekiple tekrar başlayacak. Çekimleri yine Dominik'te gerçekleştirilecek olan Survivor Ünlüler Gönüllüler'in bu sezonki ünlüleri de yine çok konuşulacak. Bu sezon adada göreceğimiz ünlüler arasında Sibel Tüzün, Almeda, Nez, Merve Büyüksaraç, Doğuş,  Nihat Alptuğ Altınkaya,  Alp Kırşan ve Mustafa Topaloğlu'nun isimleri geçiyor. Sibel Tüzün şimdiden özel bir koçla adaya hazırlandığını dile getirirken henüz tam kesinleşmeyen diper yarışmacıların tepkileri de merak konusu. Geçtiğimiz sezon oldukça olaylı geçen ve milyonları ekrana kilitleyen Survivor Ünlüler Gönüllüler, yine birbirinden ünlü isimleri gönüllerle karşı karşıya getiriyor. Ünlülerin ve gönüllülerin doğayla mücadelesini ve hayatta kalma savaşını izleyceğimiz Survivor Ünlüler Gönüllüler şimdiden bu yaza damgasını vuracak yapımlardan biri olacak gibi gözüküyor.

Siz de Başvurun!

Eğer siz de, Survivor Ünlüler Gönüllüler 'e gönüllü olarak katılmak, çetin ada koşullarında yaşamak, ünlülerle karşı karşıya gelmek ve büyük ödül için yarışmak isterseniz Survivor Ünlüler Gönüllüler için vakit kaybetmeden başvurun! Başvuru koşularına ve başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Survivor Ünlüler Gönüllüler

Survivor Ünlüler Gönüllüler

Survivor, tüm dünyada fenomen olan, yarışmacıların ıssız bir adada hayatta kalma mücadelesini ve birincilik için yarışmasını ekrana taşıyan bir reality show programıdır. Bugüne kadar 50 ülkede yayınlanan Survivor formatı, Acun Ilıcalı tarafından Türkiye'ye getrilimiş ve 4 farklı sezon ile izleyiciyle buluşmuştur. İlki 2006 yılında Türkiye -Yunanistan olarak yapılan Survivor, daha sonra Survivor Aslanlar- Kanaryalar ile fanatiklere hitap etmiş, sonra da Survivor Kızlar-Erkekler ile bütük bir izlenme oranı yakalamıştır. 2011 yılında yayınlanan Survivor Ünlüler-Gönüllüler ise, özellikle ünlü isimlerin arasındaki gerginlikler, gönüllerle olan mücadele ve adanın daha da çetin olan hayat şartlarıyla büyük ilgi görmüştür. Finalde Derya Büyükuncu, rakibi Nihat Doğan'ı geride bırakarak birincilik ödülünün sahibi olmuştur. 2012 urvivor Ünlüler-Gönüllüler de, yine çok konuşulacak ünlüleri ile bomba gibi geliyor.

 

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları