O Ses Türkiye birincisi kim oldu?

Haftalardır süren yarışmanın birincisi 16 yaşındaki Oğuz Berkay Fidan oldu. Show TV'deki yayınlanan O Ses Türkiye yarışmanın en iddialı isimlerinden Bihter Erkmen'in elenmesi ise gecenin şok olayı olmuştur. O Ses Türkiye'nin finali dün akşam 19 Şubat 2012 de gerçekleşmiştir. Tam 19 haftadır süren O Ses Türkiye macerası, artık sona ermiştir. Dün akşam finale kalan isimler ise: Mustafa Sandal'ın takımına ait olan İbrahim Şevki, Hadise'nin takımına ait olan Bihter Erkmen, Murat Boz'un takımına ait olan Oğuz Berkay Fidan ve Hülya Avşar'ın takımına ait olan Fatma İşcan.

O Ses Türkiye birincisi Oğuz Berkay Fidan oldu!


Dün akşam SMS oyları ile ilk elenen yarışmacı Bihter Erkmen olmuştur. Farklı tarzı ile dikkat çeken Bihter Erkmen son derece neşeli bir halde yarışmaya veda etmiştir. Son günlerde trend konular arasında yer alan Bihter Erkmen tarzı ve duruşu ile sosyal medyada ciddi bir hayran kitlesine kavuşmuştur. O Ses Türkiye Yarışmada ikinci İbrahim Şevki ve üçüncü Fatma İşcan olmuştur.
Acun Ilıcalı'nın sunduğu O Ses Türkiye dün akşam sona erdi! Final sonrası Acun Hülya Avşar'a söylediği sözler: 'Senin elediklerinle ben bir program daha yapardım' dedi ve yarışmanın sonucundan Acun Ilıcalı'nın da memnun olmadığını belirtti. Yoğun ilgi gören yarışma formatı ileriki zaman için şimdiden merakla bekleniyor!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları