Jennifer Lopez yeni bir parfüm daha çıkarttı!

Güzel şarkıcı yeni bir parfüm daha piyasaya sürmüştür. Parfüm koleksiyonları ile son derece başarılı olan Jennifler Lopez yeni parfüm reklamı için soyundu. Çıplak haliyle güzel şarkıcı herkesin başını döndürmeye hazırlanmıştır. Ünlü şarkıcı parfüm'ün ne kadar önemli olduğunu anlatıyor. 'Bir kadının güzel kokması lazım' kelimesini kullanan Jennifer Lopez yeni bir parfüm koleksiyonu için soyunmuştur. Glowing adlı parfümünü piyasaya süren Jennifer Lopez tam 18. parfümünü tasarlamıştır. Birbirinden güzel kokan parfümler genç kızların ve bayanların yeni tercihi olmuştur. Her yaşa hitap eden koleksiyonlar son zamanlarda fazlasıyla ilgi görüyor.

Jennifer Lopez Glowing adlı yeni parfümü için soyundu...

Jennifer Lopez yeni parfümü Glowing için çıplak pozlar vermiştir. Lopez Glowing parfümün ne kadar özel olduğunu şöyle anlatıyor: Diğer parfüm koleskiyonlarına beğenzemiyor dedi. İsimi benzer bir parfüm ile başlangıç yapan sanatçı, Glowing parfümü farklı ve çok sade bir kokudur dedi. İlk parfümü 'Glow' daha değişik ürünlerden oluşmuştur ve aynı bir kokuyu sunmadığını itiraf ediyor. Amerikan güzeli parfümlerin isimleri her ne kadar benzesede farklı olduklarını üstüne basa basa söylüyor. 10 yıl önceki parfüm daha farklı bir tasarımdı. Şimdiyse Jennifer Lopez Glowing parfümün çiçeklerden oluşan hafif bir kokuya sahip olduğunu kanıtlıyor. Yeni kreasyonum herkesi çok etkileyecektir dedi. Parfümlerini tasarımlarken Chanel kokularından fikir edindiğini itiraf ediyor sexy şarkıcı. Jennifer Lopez parfüm koleksiyonlarında yer alan bazı kokular: J.Lo Glow, J.Lo Still, J.Lo Live Lux, J.Lo Love at first Glow, J.Lo Love and Light, J.Lo Love and Glamour, J.Lo My Glow, J.Lo La Glow, J.Lo Deseo

Jennifer Lopez biyografisi


Jennifer Lopez 4 Temmuz 1969'da New York'un ünlü mahallesinde Bronx'ta doğmuştur. Amerikalı oyuncu, latin pop müzik şarkıcısı, moda tasarımcısı ve dansçıdır. Onun adı Jennifer Lopez olsada herkes ona J.Lo diyor ve şarkıcı bundan rahatsız olmadığın belirtiyor. Bir diğer sektör ile yoğun şekilde ilgilenen güzel şarkıcı, bu dalda başarılı olduğunu gösteriyor. Şimdiye kadar 18 parfüm sunan Jennifer Lopez, geçtiğimiz günlerde Glowing adlı yeni parfümünü piyasaya sürmüştür.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Parfüm ve Kolonyalar ›