Power Plate ile Selütlerinizden ve Kilolarınızdan Kurtulun

Power Plate ile Selütlerinizden ve Kilolarınızdan Kurtulun Galeri%80'e varan Power Plate fırsatlarını kaçırmayın.

Zayıflamanın ve selülit tedavisinin en son moda yöntemi olan Power Plate nedir, nasıl yapılır, gerçekten zayıflatır mı?


Power Plate egsersiz yaparken kaslarınız üç kat daha fazla çalıştıran bir spor aleti. Tüm egzersizlerinizi titreşimli bir platformun üzerinde yapıyorsunuz. Geleneksel spor aletlerinden farkı ise sizi neredeyse hiç yormuyor. Haftada 30'ar dakikayı geçmemek üzere üç kere uygulanması önerilen Power Plate, vücudunuzun her bölgesini çalıştırıyor.
Step tahtaları gibi kullanılan aletin titreşimli tabanı üzerinde yaptığınız her bir egzersiz farklı bölgelerdeki kasların sıkışmasına ve farklı kas gruplarının üç kat daha fazla çalışmasına yardımcı oluyor. Egsersizler nefes, nefese kalmadan yapılıyor, kalça, bacak ve karın gibi kadınların önem verdiği birçok kasın çalıştırılmasını sağlıyor. Genelde her 45 saniyede pozisyon değiştirilerek vücudun farklı bölgelerindeki kaslar çalıştırılıyor. Power Plate'in faydaları ise şu şekilde sıralanıyor: Titreşimli platform vücudun su tutmasını azaltır ve yağ hücrelerini ortadan kaldırııyor, böylece selülitlerde azalma oluyor. Titreşimler kan dolaşımını harekete geçiriyor ve böylece hücreler besleniyor. Vücut toksinlerden arındıran Power Plate doğru uygulandığı takdirde kalp sağlığı için de fayda sağlıyor.
Power Plate konusunda uzman Clinic İstanbul'da dört seanslık Power Plate uygulaması artı G5 Selülit Bakımı %84 indirimle sadece 65 TL. Bu fırsatı kaçırmayın, yaza bakımlı ve zayıf girin.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları