Yaşar Kurt İstanbul Live'de Konser Verecek!

Yaşar Kurt İstanbul Live'de konser verecek! Galeri

Türk rock müziğin önemli isimlerinden biri olan Yaşar Kurt Grubuyla birlikte 17 Şubat 2012 Cuma akşamı İstanbul Live'de olacak. 'Hikayeli Şarkılar' seselendirecek olan Yaşar Kurt, İstanbul halkına keyifli anlar yaşatacak.

Yaşar Kurt ve Grubu 17 Şubat'ta İstanbul Live'de

Ünlü şarkıcı 1994 yılında 'Sokak Şarkıları' diye albüm çıkarttı ve o yıl itibariyle çok sevilmiştir. Yaşar Kurt bugün Türk rock müziğin en önde gelen isimlerinden birisi olmuştur. Gectiğimiz yıl 'Güneş Kokusu' albümü ile müzikseverlerin beğenisini oldukça toplamıştı. Özellikle sakin sesiyle dinleyicilerin beğenisini toplayan Yaşar Kurt 17 Şubat 2012 akşamı vereceği konser için heyecanlı olduğunu söylüyor. Seslendireceği şarkıların hikayelerini de paylaşarak çok özel bir geceye imza attığını ifade ediyor kendisi.

Yaşar Kurt Çok Seviliyor...

Yaşar Kurt Çok Seviliyor...

İstanbul Live Eyüp İblağ tarafından düzenlenip organize ediliyor ve kendisi yeni sezonda sadece sevilen sanatçıları davet ettiğini belirtiyor. Müzik dünyasındaki önemli isimlere ve iyi müzik yapan şarkıcılara yer veriyorum dedi. Bunların arasında Yaşar Kurt'da bulunuyor. Ayrıca İstanbul Live de bir 'Lounge Bar' açılmıştır. Konser öncesi ve sonrası ziyaretciler müzik beraberinde orada vakit geçirebilecekler. 'Lounge Bar' giriş katında bulunmaktadır ve özel asansör ve merdivenlerle ulaşılıyor. Bu 'Lounge Bar' servisi müziksevenlerine yeni ve çok özel bir fırsat sunmaktadır... Canlı müzik salonu ise üçüncü katta bulunuyor.
Yer: İstanbul Live (İstiklal Caddesi Ağa Camii'nin sokağında bulunuyor)
Tarih: 17 Şubat 2012 Cuma akşamı
Kapı açılış saati: 21.00 de
Bilet fiyatları: 28.50 TL
Yaşar Kurt Konser biletlerini Biletix üzerinden satın almanız mümkündür.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları