Whitney Houston Hayatını Kaybetti!

Whitney Houston hayatını kaybetti! Galeri

Amerikalı ünlü şarkıcı Whitney Houston cumartesi hotelinde ölü bulundu. Hollywood camiyası ve müzik dünyası büyük bir şok yaşarken, ünlü şarkıcı 19 yaşındaki kızını yanlız bıraktı. Henüz 48 yaşındaki Whitney Houston Beverly Hilton hotelinde cumartesi öğlenden sonra bodyguard tarafından ölü olarak bulundu. Hızla yayılan ölüm haberi herkesin kafasında soru işareti bıraktı.

Ünlü şarkıcı Whitney Houston Hafta Sonunda Hayatını Yitirdi...

Herkes aynı soruyu soruyor: Whitney Houston neden ve nasıl öldü? Hotel odası ekipler tarafından engellendi ve araştırmalar yoğun şekilde başlamıştır. Polisler açıklıyor: Başarılı sanatçının yıllardır uyuşturucu ve alkol sorunu olmuştur. 15 yıllık süren çirkin evlikten sonra Bobby Brown'dan ayrılan şarkıcı kendisini toparlamış gibi gözküyordur. Ne yazıkı geçtiğimiz günlerde Whitney Houston yine alkol ve uyuşturucu alarak görüntülendi. Fotorağfcıların çektiği resimlerde güzel şarkıcı bitkin ve son derece kötü gözüküyordu. 6 kez Grammay ödülünü alan Houston kendi hayatında kendi son vermiştir. Araştırmalara göre cinayet söz konusu değildir. Whitney Houston boyguard'ı tarafından banyonun içinde ölü olarak bulunmuştur. Doktorlar onu o kadar kurtarmaya çalıştılar ama maalesef güzel şarkıcı hayatını kaybetti. Bilgilere göre Houston 'Xanan' ilacını almıştır. İlaç depressiv insanlar için yazılmaktadır ve alkol beraberinde alınmaması gerekiyor.

Grammy ödül törenine katılamadı...

Whitney Houston cumartesi akşamı Grammy ödül törenine katılcaktı! Her yıl Clive Davis tarafından Beverly Hilton otelinde gerçekleşen Grammy partisinde sahne alacaktı. Organizasyon ekibi ölüm haberini aldıktan sonra Grammy partisini cenaze törenine dönüşdürdüler. Ölümünden 30 dakika önce Houston annesi ile telefonda konuştuğu biliniyor. Kuzeni Dionne Warwick ise şöyle bir açıklamada bulundu: 'Kuzenim çok keyifliydi ve partiye katılacağı için çok mutluydu kendisi'.

Bir Efsane Aramızdan Ayrıldı

Müzik dünyası ağlıyor! Whitney Houston'nun ölümü ünlüleri de çok üzdü. Rihanna:'No words, just tears' diyerek hiç birşey diyemedi sadece ağlamıştır. Sesiyle büyük başarıya ulaşan güzel sanatçı hayatını çok erken kayıbetti. Michael Jackson kadar dünyaca ünlü olan şarkıcı onun gibi erken yaşta öldü. Yakınlarına sabır dileriz...ve biz de en sevilen şarıklarından birisini sizlerle paylaşmak istiyoruz...'I will always love you'

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları