Şehrin stresinden ve yoğunluğundan uzak bir gün için: Caudalie Vinotherapie SPA

Şehrin stresinden ve yoğunluğundan uzak bir gün için: Caudalie Vinotherapie SPA Galeri%80'a varan indirmli Spa ve Wellnes fırsatları burada.

Şehirden uzaklaşmadan şehrin stresinden, gürültüsünden ve kalabalığından sadece bir kaç saatliğine de olsa kaçmak mümkün. Artık her bütçeye ve her zevke hitap eden Spa ve Wellnes merkezleri ile otellerinin sayısı büyük şehirlerde de artıyor.

Şehirden uzaklaşmadan şehrin stresinden, gürültüsünden ve kalabalığından sadece bir kaç saatliğine de olsa kaçmak mümkün. Artık her bütçeye ve her zevke hitap eden Spa ve Wellnes merkezleri ile otellerinin sayısı büyük şehirlerde de artıyor.Bunlardan biri de Hotel les Ottomans'ın Caudalie Vinotherapie SPA Merkezi. İstanbul'un en şık ve lüks otellerinden biri olan Hotel Les Ottomans'ın SPA merkezi Caudalie, Feng Şui felsefesiyle inşa edilmiş. Tarihi Muhsinzade Yalısı'nda olan otel 2010 yılında “World Travel Awards (WTA) tarafından Avrupa’ nın ''En İyi Butik Oteli'' ve ''Dünya’nın En İyi Süit Hoteli ve Spası'' seçilmiş. Osmanlı nostaljisini yaşatan otelde açık ve kapalı yüzme havuzu, onbeş kişi kapasiteli özel bir sinema ve özel dekorasyonları ile hem göze hem damak tadına hitap eden restoranlar bulunuyor.Caudalie SPA'da, Sıvı Ses Havuzu, Kırmızı Şarap Fıçı Banyosu, Meditasyon Vahası, Türk Hamamı, Üzüm Masajı ve ile büyülü bir dünyaya dalmak mümkün. Burada sadece üzüm çekirdeklerinden yapılan Caudalie ürünleri kullanılıyor. Derin Doku Masajı, Tai Masajı, Asya Yağsız Masajı, Bali dört el masajı gibi masajların yanı sıra hamilelik masajı Caudalie SPA'nın spesiyalitesi. Hamileliğin dürdüncü ayından itibaren uygulanan masaj şişkinlik, sırt ve boyun ağrılarının azalmasına yardımcı oluyor, kan dolaşımını düzenliyor. Caudalie'de uygulanan kırmızı şaraplı fıçı banyosu da meşhur. Cildi temizliyor ve rahatlatıyor. Lüks bir dünyaya dalmak ve baştan aşağı rahatlamak istiyorsanız, işte fırsat: Hotel Les Ottomans Caudalie Vinoterapi SPA Merkezi Beşiktaş Kuruçeşme Muallim Naci Caddesi'nde, Muhsinzade Yalısı'nda.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları