Ezgi Mola tam 15 kilo verdi!

Ezgi Mola tam 15 kilo verdi! GaleriGüzel oyuncu o kadar çok kiloyu nasıl verdi?


'Canım Ailem' dizisinde 'Feride' karakterini başarıyla canlandıran güzel oyuncu Ezgi Mola sıkı diyet sayesinde tam 15 kilo verdi şimdiye kadar. Gerek dizide, gerek dizi bittikten sonra hep hafif kilolu görmeye alışdığımız Ezgi Mola geçtiğimiz yaz karşımıza son derece zayıf ve şık çıkıyor. Kilo vermiş hali onu bambaşka bir görünüme sahip ediyor. Zayıf bir kadın olarak çıktı karşımıza ve bundan çok mutluluk duyduğunu ifade etti güzel oyuncu. Ezgi Mola, fazla kilolarını nasıl verdiğini anlatıyor ve bunu merak edenler için paylaşmak istiyoruz.


Ezgi Mola anlatıyor...


'Canım Ailem' dizisi bittikten sonra oynayacağı bir karakter için fazla kilo alması gerektiğini söyleyen Ezgi Mola, 'Günde üç öğün cipsle besleniyordum. Bunalıma girmiş gibiydim' dedi. Bundan fazlasıyla rahatsız olan Ezgi o sıralarda aldığı ikinci köpek ile deliler gibi yürüyüş yapmaya başladığını söylüyor.
Ezgi Mola, kilo verme başarısını şöyle dile getiriyordu: 'Böyle dört kilo verdikten sonra spora başladım. Spora başladıktan sonra üç kilo daha verdim. Hayatımda hiç diyetisyene gitmemiştim, diyetisyen fobim vardı. Ancak daha sonra Yelda Kahvecioğlu'yla tanıştım ve onun yardımıyla sekiz kilo daha verdim. Bunu çok düzgün bir şekilde yemek yiyerek, hiç bir zaman aç kalmadan; aksine verilen öğünleri bile bitirmekte zorlanarak başardım. ve toplamda 15 kilo vermiş oldum ' dedi. Eskiden 44 beden giyen oyuncu, şimdi ise 38 beden giyiyor. İnanılmaz ama artık 27 beden kot giyebiliyor güzel Ezgi. Diyet sayesinde 15 kilo veren Mola bundan sonra keyifli alışveriş yapmanın tadını da çıkarıyor. Bununla ilgili ise sözleri şöyle oldu: 'Hoşuma giden kalıpları keşfetmeye başladım; artık mutlu şekilde alışveriş yapabiliyorum.'
Bizde Ezgi Mola'yı bu başarısı dolayından kutluyoruz...

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları