Burcu Esmersoy 'Çocuklar Duymasın' da!

Burcu Esmersoy 'Çocuklar Duymasın' da! Galeri

Türkiye'nin 10 yılı aşkın süredir ailecek beğeniyle izlenen komedi dizisi 'Çocuklar Duymasın' yepyeni bir karakterle karşınıza. İlk defa bir dizide sürekli bir rolle karşımıza çıkacak güzel sunucu Burcu Esmersoy, Çocuklar Duymasın'ın kadrosuna katıldı. Dizide Pınar Altuğ'un Amerika’dan gelen kuzeni Aylin'i canlandırcak olan Burcu Esmersoy'un dizinin setinde oldukça heyecanlı olduğu gözlerden kaçmadı. Diziye yeni bir soluk getirmek isteyen yapımcı Birol Güven'in teklifiyle Çocuklar Duymasın ekibine katılan Burcu Esmersoy, renkli bir karakter olan Aylin ile hikayeyi daha eğlenceli bir hale getirecek. Her hafta çarşamba günleri Atv ekranlarında sizlerle buluşan Çocuklar Duymasın, kadrosuna kattığı Türkiye'nin en güzel kadınların biri olan Burcu Esmersoy ile artık çok daha renkli. Birol Güven'in 'Aylinyoulin 'adı ile twitter hesabı da açtığı Aylin karakteri, şimdiden sosyal medyanın gündemine oturmuş vaziyette.

Çocuklar Duymasın

Çocuklar Duymasın

İlk defa 2001 yılında izleyicisi ile buluşan Çocuklar Duymasın, Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu komedi dizilerinden biri oldu. Dizi, Türk izleyicisi tarafından o kadar beğenildi ki bütün karakterler sanki çevremizden birileriymiş gibi benimsendi. Tamer Karadağlı'nın canlandırdığı Taş Fırın erkeği, Pınar Altuğ'un canlandırdığı Meltem karakteri, Feminist Duygu( Ayşecan Tatari), Havuç(Furkan Kızılay), dominant Gönül ( Zeyno Günenç), Light fırın Selami( Özgür Ozan) ve daha birçok karakterle 2005 yılına kadar süren dizi oldukça büyük ilgi gördü. Daha sonra, 2010 yılında tekrar başlayan Çocuklar Duymasın, 7 yılllık bir sıçramayla ama hemen hemen aynı kadro ile yoluna devam etme kararı aldı. Duygu karakterini Hayal Kahraman Özalp'ın canlandırmaya devam ettiği Çocuklar Duymasın, verdiği 5 yıllık araya rağmen 2010 yılından beri yine ekranların gözdesi.

Burcu Esmersoy

Burcu Esmersoy


1 Ocak 1978 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Burcu Esmersoy'u ilk defa 1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasında Miss International seçilmesi ve Türkiye'yi temsil ederek Dostluk Güzeli ilan edilmesiyle tanıdık. Daha sonra, CNN Türk'te spor departmanında dış have editörlüğü, muhabilirk ve spor spikerliği yapan Burcu Esmersoy, en büyük çıkışını NTV'de Spor Servisi programını sunarken yapmıştır. Erkek egemen bir sektörde, kendinden emin tavırları ve güzelliğiyle dikkat çeken Burcu Esmersoy, Yok Böyle Dans yarışmasında danslarıyla da ilgi odağı olmuştur. Yarışmanın ikinci sezonunda da sunucu olarak karşımıza çıkan Burcu Esmersoy, şimdi de dizi oyunculuğuna adım atarak Çocuklar Duymasın'ın kadrosuna katılmıştır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları