Mehmet Ali Erbil Yımırta adlı cafe açıyor!

Mehmet Ali Erbil Yımırta adlı cafe açıyor! Galeri


Mehmet Ali Erbil Cihangir de 'Yımırta' adlı bir cafe açmaya hazırlanıyor! Ünlü şovmen cafe'yi aslında Sevgililer Günü’ne kadar hizmete sokmayı planlıyordu ama şimdiyse açılış 19 Şubat 2012 de gerçekleşecektir. Uzun zamandır böyle bir cafe hayalı kuran Erbil 'kısmet bugüneymiş' dedi.

Yımırta Cafe peki neler sunacak?

Yımırta Cafe peki neler sunacak?


Merakla beklenen mekan yaklaşık 400 bin liraya mal oldu! Yımırta cafenin önemli bir özelliği ise: alkol satışı olmayacaktır. Mehmet Ali Erbil cafe’de özellikle kahvaltılık, ev yemekleri, mantı, sarma ağırlıklı yiyecekler sunacaktır. Şovmenin işletme ekibinde Stelyo Pipis de yer alacaktır. Yımırta Cafe'si Mehmet Ali Erbil ve Özgür Aras tarafından açılacaktır. Mekan'nın açılış saatler ise şöyle: Cafe Yımırta 07.00'den gece 02.00'ye kadar hizmet verecektir. Ünlülerin cafesi henüz 80 kişi ağırlaya bilecektir. Reklam ve tanıtım için Mehmet Ali Erbil ve Özgür Aras fotoğrafcı Güneş Kazda'la poz verdi. Yımırta cafe 19 Şubat'ta, Mehmet Ali Erbil ve Özgür Aras'ın dostları için düzenlenecek özel bir kahvaltıyla açılacaktır.
Cihangir’de bulunan ikilinin cafe'si, ünlülerin uğrak yeri olan semtin en gözde adresi olmaya şimdiden başladı. Özenle hazırlanan Yımırta cafe Cihangir’e yepyeni bir tat katacaktır. Cafe'nın dekorundan menüsüne kadar her detayı özel olarak ilgilenildi! Mehmet Ali Erbil ve Özgür Aras herşeyi incesine kadar planlayıp ve uzun süredir bu mekan için birlikte calıştıklarını söylüyor. Yemek yemeyi seven Mehmet Ali Erbil, dost olarak bu yola adım attıklarını belirtiyor. Yımırta cafe özel lezzetleriyle, Cihangir'de damaklara yeni tatlar sunmayı hedefliyor. Farklı tatları ve makul fiyatları bir arada bulmak mümkün olacaktır. 19 Şubat itibariyle sizler de Yımırta cafe'sini Cihangir'de ziyaret edebilirsiniz...

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları