AJDA PEKKAN KONSERİ 24 ŞUBAT'TA BOSTANCI'DA

AJDA PEKKAN KONSERİ 24 ŞUBAT'TA BOSTANCI'DA Galeri

Ajda Pekkan, 2011 yılında çıkardığı ' Farkın Bu ' albümü ile Türk pop müziğinn yaşayan efsanesi olduğunu bir kez daha kanıtlamıştı. Şarkıları, klipleri, konser performansları ve fiziği ile gündemden düşmeyen Ajda Pekkan, hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor. Geçtiğimzi yıl en çok konser veren sanatçılardan biri olan Ajda Pekkan, 24 Şubat gecesi İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi'nde yine sizlerle birlikte olacak. Türkiye'nin en önemli sanatçılarından biri olan Ajda Pekkan'ıu canlı olarak dinleme fırsatını kaçırmak istemiyorsanız biletlerinizi tükenmeden alın. Biletler Biletix'te: 112.00, 100.00, 89.50, 78.50, 67.50 ve 56.50 TL'den satışa sunuldu.

Farkın Bu

Türkiye'nin en çok sevilen sanatçılarından biri olan Ajda Pekkan hem yorumcu kimliğiyle hem oyunculuğuyla bugüne kadar sanat camiasının içinde yer alan en önemli isimlerden birisi. Şarkıları ile birçok jenerasyona eşlik etmiş olan Ajda Pekkan, aynı zamanda fiziği ile de gündemden düşmek bilmiyor. Modanın içinde de yer almaya özen gösteren Ajda Pekkan, her yaptığı ile çok konuşulan bir sanatçı. Son albümü 'Farkın Bu' ile müzik listelerinin üst sıralarından düşmeyen Ajda Pekkan, bu albümünde yer alan düetleri ve klipleri ile de adından sıkça söz ettirmiştir.

Superstar

Superstar

12 Şubat 1946'da İstanbul'da dünyaya gelen Ajda Pekkan, sanat hayatına sinema ile başlamıştır. Daha sonra “Göz Göz Değdi Bana” isimli ilk kaydı ile müzik dünyasına da adım atmıştır. Bundan sonra özellikle 1977'de yayınladığı “Süperstar” albmü ile döneme damgasını vurmuştur. “Bambaşka Biri”, “ Hoşgör Sen” ,” Palavra”, “Uykusuz Her Gece” gibi birbirinden güzel şarkıları ile bir efsane haline gelmeye başlamıştır. Ajda Pekkan, uzun snat kariyeri boyunca, 21 albüm ve 57 single çıkarmış, 50'den fazla sinema filminde yer almıştır. Hem sahnelerin hem de sinemanın yıldızı olduğu dönemlerde, 1980 Eurovision Şarkı Yarışması'nda "Pet'r oil"şarkısı ile Türkiye'yi temsil etmiştir. Türkçe'nin yanı sıra, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Arapça ve Japonca da dahil olmak üzere birçok dilde şarkılar söyleyen Ajda Pekkan, dünya kamuoyu tarafında da Türk po divası olarak adlandırılmaktadır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları